Diskuze

Slovácko - Sparta 1:3, vyrovnaná půle, po pauze úřadovali Birmančevič a Haraslín

Poločas nervy, pak pohoda. Sparťanští fotbalisté obávaný zápas na Slovácku zvládli a v 22. kole Fortuna ligy vyhráli 3:1. Po vyrovnaném poločase dali po přestávce dvě branky a v čele tabulky si týden před očekávaným derby udrželi čtyřbodový náskok na Slavii. Sparta vedla po hlavičce Vitíka 1:0, Juroška z brejku vyrovnal a po přestávce se po individuálních akcích prosadili Birmančevič a Haraslín.
VN

Ten sudí musel mít na večer domluvenou partičku a tak předtím trochu potrénoval.

1 0
možnosti
HM

H50o86n71z11a 80M70á18z69a

26. 2. 2024 0:19

Sparta vyhrála díky rozdílovým hráčům (Haraslín a Birma). Moc se nepovedl zápas Vydrovi a Tucimu, zatím na základ nemají! Ale což, Sparta vyhrála tři body jsou doma a druhý poločas už byl koukatelný!

5 0
možnosti

Krásné “sportovní” odpoledne - hokejová Sparta vyhrála 8:3 v Litvínově, fotbalová po čtyřech letech na Slovácku a v PL poskočil můj Wolverhampton, před sezónou predikovaný na sestup, už na osmé místo 👍😀

6 1
možnosti
JN

Ten wolverhampton je mi sice fuk,ale jestli ti udělal radost,mám radost taky.

6 0
možnosti
KM

K45a52r10e43l 75M10a78c38a64k

25. 2. 2024 22:29

Sparta jenom sedm karet? Tohle si někdo odskáče.

Dělejte to trochu rozumně, tohle je okaté. Dostal ji ten komediant, co chtěl penaltu?

Jo a abych nezapomněl; Kuchta měl ve čtvrtek pravdu.

12 1
možnosti
JN

Myslím že pohár ve středu minimálně Sparta obětuje. Dnes za béčko v přípravě Ševčík, mejdr,Večerka, sevinsky. Všechny čekám v sinobu v základu.

0 2
možnosti
VB

Otázka, jestli i Slávka neprovětrá hlavně lavičku...

2 0
možnosti
VB

Nevíte, jestli je někde k vidění zápis o utkání? Fakt by mě zajímalo zdůvodnění té žluté Vindahlovi.

25. 2. 2024 21:07

Tak, to nejhorší máme za sebou a teď už jenom ty niemandy. Dvakrát Slavie, Plzeň a dvakrát Liverpool.

7 4
možnosti
AB

A23l22e91s 60B95a35d36u89r62a

25. 2. 2024 21:15

Dávám ti mínus za ty nýmandy, klesáš tím na úroveň Slanhofů a jemu podobných.

2 3
možnosti
JN

Slovácko nejen že podcenili fyzicku a lavičku sparty.bylo celkem zřejmé že budou hrát jiný hráči než ve čtvrtek. Ještě se zbytečně premotivovali . Trenér po zápase ve Zlíně kde rupli prohlasi že šetří petrzelu a kohouta na Spartu. Neměli se šetřit ve Zlíně a 14 dní se soustředit na Spartu. Body jsou všechny stejné.

6 2
možnosti
VB

Taky bych to viděl jako lehce prokoučované.

2 3
možnosti
PK

P47a50v55e52l 25K30m91o91c40h

25. 2. 2024 20:35

první poločas Sparta hrozný, podržel je Vindahl a nějak to uklohnili na 1:1. Druhý poločas Slovácko bez šance, do stavu 3:1 neustálý tlak na míč a Sparta výborná, hlavně Birma a Šulo vynikající, jako obvykle, hodně pomohl Panák. Ze Slovácka jsou to nesmírně cenné body, moc jsem s nimi nepočítal, ale bylo to, myslím, zasloužené. Teď tedy dvě derby s velmi silnou Slavií, favorita v těchto zápasech nevidím a moc se těším, byť v tom pohárovém asi uvidíme kombinovanou sestavu.