Diskuze

Vysoká, zasloužená výhra, hodnotil Vrba. I tak našel, co vytknout

Může být po vítězství 5:0 něco špatně? Ale ano. Kouč plzeňských fotbalistů Pavel Vrba našel pár detailů. Přesněji - pár minut. "Na začátku druhé půle jsme byli vlažní, Bohemians mohli dát kontaktní gól na dva jedna," připomněl Vrba.
JM

Pavlíku, vítězné utkání proti tragickým "nazdárkům" nestojí za jedinou větu!:-)V

0 0
možnosti
EP

já si stále ale myslím, že měli posílit především obranu, hra obou vysokých stoperů dlouhodobě nestojí za nic

1 0
možnosti
OR

dal ještě jeden ze hry, který neuznali, takže by se to dalo počítat.