Diskuze

Pardubice - Olomouc 1:1, v páté minutě nastavení srovnal krásnou střelou Huf

Olomoučtí fotbalisté už už mířili na druhou příčku v tabulce před Spartu, ale nepohlídali si závěr utkání. V předehrávce 9. kola vedli z penalty na hřišti Pardubic, ale v páté minutě nastavení inkasovali na 1:1.
JV

J29a16n 75V87i43n19t56r

28. 11. 2020 8:28

Takhle Pardubice vyhrály na Slovácku. Celej zápas nic a pak v nastavení bum a gol v poslední nastavené minutě.

1 1
možnosti
JJ

Ale teď byly většinu zápasu lepší a měly i šance. Spíš zasloužily vyhrát než remizovat.

JK

Jako uz mnohokrat Sigma opet ukazala, ze neumi ubranit vysledek.

2 0
možnosti
JS

J86a79n 67S33a87f37a54r46i61k

28. 11. 2020 8:02

Neni pravda, ze by Sigma branila vysledek. Ona stejne blbe hrala cely zapasna v podstate si koledovala...

0 0
možnosti
JM

pro mě jako nezaujateho fanouška zasloužená plichta, naprosto zbytečný faul Sladkýho a Huf kdyby teď vystřelil, tak hráči Olomouce před ním stále tancujou, na - vystřel si, nepochopím

12 0
možnosti
JP

J67a65n 85P62i81t40a71k

27. 11. 2020 20:19

Pardubice si vyrovnat zasloužily. Sigma hrála od 50. do 65. minuty. A poslední půl hodina byl vyloženě hnus.

21 1
možnosti
MB

Tak to je pěkné když rozhodčí nastaví 3 minuty a v 5 z nich padne gól. ;-D Ten trestňák byl zapískán v čase 93:01.

3 29
možnosti
RN

Nastavení přeci vůbec neznamená, že rozhodčí musí odpískat konec po jeho vypršení. Pokud se v něm zdržuje, tak rozhodčí může nastavit i nastavení. Je to docela běžná praxe. Běžnou praxí je i to, že se poslední situace nechá dohrát do jejího konce