Diskuze

Olomouc zahájila ligu výhrou v Teplicích

První vítězství letošní první fotbalové ligy vybojovali fotbalisté Olomouce. V pohledném a útočně laděném utkání dokázali porazit Teplice na jejich hřišti 1:0 zejména zásluhou lepší koncovky a skvělého výkonu gólmana Vaniaka. Domácí tým měl místy až drtivý tlak, ale žádnou ze svých šancí nevyužil. Rozhodující moment utkání přišel v 37. minutě, kdy se parádně trefil Urbánek. "Ve druhém poločase nás Teplice dostaly pod tlak, za který by si zasloužily remízu. Ale brankář Vaniak nás fantasticky podržel a ukázal, že bude pro mužstvo velkou posilou," radoval se po zápase trenér hostí Leoš Kalvoda.

Peklík

29. 7. 2001 20:12
Vivat Sigma, Vivat Vaniak.
Sigma sice má nějaké mezery v obraně, ale vidět že Látal a hlavně Vaniak jsou přínosem. Po dnešním debaklu Sparty (který se doufám bude opakovat častěji) jedou na mistra. Ing. Robert ČEP, Nová Ves u litovle.
0 0
možnosti

Jose

29. 7. 2001 15:05
Sigma
Sparta se Slávijó už se třesó, Sigma jede na titul.
0 0
možnosti

TWANG

29. 7. 2001 12:59
Obrana a Vaniak
Jde vidět že Sigma bude mít v obraně trošku problémy když není Kučera a Kovář ale VANIAK je nejlepší brankář ligy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SIGMA FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Fotbal
Měly? Tak proč nevyhrály? Protože to je banda přeplacených flákačů! Ještě že nejsou v pohárech!