Diskuze

Nemáme se za co stydět, řekl Zápotočný

Ve středu si zahrál první reprezentační zápas v Turecku a v sobotu dovedl Liberec už ke dvanáctému ligovému vítězství v sezoně. Tomáš Zápotočný, obránce a kapitán ligového lídra, měl z výhry na hřišti Slovácka obrovskou radost. "Je to strašně důležité vítězství pro naše sebevědomí. Je to nádhera," rozplýval se Zápotočný.

Zápotočný
Tohle není hra ze zajištěné obrany. Tohle je typický prešovský beton. Jenom nevím kdo na tom fotbale byl, ale v první poločase Slovácko řezalo Liberec podstatně víc než ve druhém.
0 0
možnosti

zdendalbc

6. 3. 2006 18:16
Re: Zápotočný
Ono když mužstvo prohraje gólem z poslední minuty, tak bude vždycky hemzat a mít pocit, že mělo na víc. Ze samostatných úniků měl Pospěch dát aspoň 2 góly, Matula přidat jeden a po prohře 4 : 0 nebo 4 : 1 by vás přešly roupy.
0 0
možnosti

Thomas1508

6. 3. 2006 12:18
...
FC JOKO Uherské Hradiště hrálo taky hezký fotbal a nevydrželo v lize ani sezonu...
0 0
možnosti

ChChcity

6. 3. 2006 12:41
Re: ...
..jasne ze nejde hrat fotbal na umelecke body a krasu. Ucel sveti prostredky - jen mi to pride ( a nejen kdyz hraje Liberec venku) cim dal desivejsi pravidlo pro ligove zapasy. "Dobrej bodik!" je strasnym univerzalnim heslem pro taktiku na hristi. To snad ani Presov sveho casu nehral tak antifotbal jaky je dneska videt v lize...jeste chvili a v navstevnosti se liga propadne za basket ci hazenou
0 0
možnosti

ChChcity

6. 3. 2006 8:40
nemam se za co stydet?!!
Liberec predvadi desivou hru minimalne na hristi souperu. Venku casto hruzne pasivni, odkopavane balony na nahodu a neuveritelne stesti v koncovce. Na druhou stranu je pravem v tom marasmu ceske ligy nejlepsi. Takze gratulace k titulu
0 0
možnosti

hanz_h

6. 3. 2006 9:46
Re: nemam se za co stydet?!!
Lepší,než hrát venku aktivně a prohrát 3:0..A je to možná i těma terénama,uvidíme.Každopádně to Liberci přeju..Na podzim vyřadí ve 3.předkole M.U. a hurá do ligy mistrů!
0 0
možnosti

PrincHektor

6. 3. 2006 8:34
Taky si myslím.
Akorát moc nechápu ta Lavičkova střídání. ( Hochmeister, Matula). Přece nejde posledních 20-30 minut jenom bránit. Už se to nevyplatilo doma se Slávií a skoro nevyplatilo v jiných zápasech. A škoda, že Slovácko Liberci k těm 3 bodům ještě nepřibalilo Ivanu, to je moc šikovnej hráč