Diskuze

Liberec byl na jihu rád za vyrovnání

Liberečtí fotbalisté sice v Českých Budějovicích už od 14. minuty vedli, ale nakonec byli rádi za bod, který vydřeli teprve minutu před koncem. Domácí tým v první půli vývoj zápasu zdramatizoval dokonalým obratem na 3:1, ale soupeř se ještě před přestávkou vrátil gólem obránce Zápotočného zpět do hry, a v 89. minutě dotáhl další hráč zadních řad Lukáš boj o vyrovnání do úspěšného konce.

Jirka

14. 4. 2003 13:08
???
Liberec se stává provinčním mužstvem, s jednou výjimkou.Má na rozdíl od jednoho slušně placeného kouče dva,luxusně honorované.Pane von Karel, co to zkusit se třemi trenéry???
0 0
možnosti

Yarda

14. 4. 2003 12:45
Fandit nám-tedy ..
...SLOVANu, to je taky vo zdraví. Dát venku konečně tři góly a přes to nevyhrát...
0 0
možnosti

bcd

13. 4. 2003 19:34
Fandit vám - tedy Budějkám,
je o zdraví. Už když jste vedli 3:2 jsem se bál, že stejně dostanete ještě gol a budete rádi za remízu. Nezklamali jste...........