Diskuze

Jihlava - Liberec 2:3, domácí dvakrát vedli, pak zářil střídající Kolár

Dvakrát vedli, soupeře přehrávali, přesto jihlavští fotbalisté doma na body nedosáhli. V 18. kole podlehli Liberci 2:3. O obrat se během čtyř minut druhé půle postaral střídající Kolár.

zaplať pánu bohu za Liberec! Už jsem měl strach ze standartního schématu z podzimu ...po poháreh minimálně 4 kousky! :-) Teď ještě udělat takovou malou vítěznou vlnku a hurá do pohárů! :-)

5 0
možnosti

abychom z těch v poháru nabraných zkušeností (a hlavně bodů v klubovém koeficientu), je třeba hrát EL hned v příští sezoně. a protože jsme z českého poháru vypadli, musíme být v lize do 3.fleku (za jistých okolností do 4.místa)

0 0
možnosti

No, vzhledem k průběhu utkání by i remíza byla pro Jihlavu ztráta, proto prohra mrzí dvojnásob.. Nejlepší výkon Vysočiny v sezóně. Obzvlášť bych vyzdvihl Kučeru, který předvedl nadstandard a dokázal, že do základu určitě patří..

0 0
možnosti

ta teze o průběhu utkání je dávno prezita... jinak Jihlava sympatický výkon, o udržení bych se nebál.