Diskuze

Plzeň hlásí problém. Musíme se zlepšit, poznal trenér Pivarník

Pohoda? Jen deset minut. Pak jen trápení. Fotbalová Plzeň hlásí problém a nový trenér Roman Pivarník to ví. „Hrajeme pomalu a komplikovaně,“ přiznal po remíze 1:1 s Bohemians.
VH

Vidím, že má nadčasové výroky. Po bezbrankové remíze s Karabachem prohlásil, že šance jsou 50:50 a teď, po několika zápasech, ve kterých z předvedené hry bolely oči, řekne, že se musí zlepšit.. zajímavé.

0 0
možnosti
RO

Nikdy jsem nepobral a ani nepoberu proč si Plzeň vybrala Pivovarníka. Je slabý, nemá na to a tady se to ukazuje a ještě v plné nahotě ukáže...

0 0
možnosti
VM

V16í29t 32M80r69h97a85l

7. 8. 2016 22:31

Pokud budou v Plzni hrát podobní, jako je Limberský, bude to vypadat, jak nyní- trapný a namyšlený klub, v kterém si hrají na něco, na co si musí ještě nějaký čas počkat.

LB

Plzeň styďte se- neporazit doma nejslabší tým ligy?!

Dajte Pivarníkovi desiatku alebo dvanáctku a zlepšete se / sa !

PH

Vedení Plzně by mělo důrazně vysvětlit "mazákům", že nejsou nenahraditelný a Hrošovského prodat dokud ho někdo chce.

MD

Kdyby hráli celý zápas tak, jako posledních čtvrt hodiny, tak je to 6:1 a není problém.

Výkon hlavního rozhodčího v pořádku, asistenty přeřadit do druhé ligy - totálně znehodnocený zápas písknout tolik ofsajdů špatně, nastavení 5 minut bylo také dost divné, za stavu 2:1 by to byla minutka, že?

6 2
možnosti
TB

Hm, to zjistil brzy. Jasný už mu to muselo být po posledních přípravných zápasech, které vypadaly strašidelně. A začátek ligy to potvrdil. Mizerná půlka v Jihlavě, dneska také špatný a pohár s Karabachem to byla kejda