Diskuze

Olomouc - Teplice 2:2, domácí ztratili náskok, ale i v oslabení vyrovnali

Tepličtí fotbalisté drží ligovou neporazitelnost a zatím i třetí místo tabulky. V utkání 4. kola na hřišti Olomouce sice brzy prohrávali 0:1, ale po vyloučení Varadiho skóre otočili. Domácí však i v deseti dvě minuty před koncem vyrovnali.

Za stavu 1-0 měla Sigma proměnit další šanci v gól (hlavička Šindeláře, penaltový faul na Pospíšila) a bylo po zápase. Červená karta zápas otočila, ale remíza je v součtu celého zápasu spravedlivá.

0 0
možnosti

J25a32n 31L53a70m67a57č

11. 8. 2013 20:06

Po deseti minutách to byl nepřetržitý útok na olomouckou branku, bambulo, o tom žádná ... Myslím, že v letošním ročníku budete rádi, když se udržíte v lize, korupčníci  :-/

0 0
možnosti

Bože co to je za sestřih utkání? Kde je červená karta?... Obrovská škoda že už ty zápasy nenabízí ČT na fotbalzive....

1 0
možnosti

J41a81n 28L54a72m38a33č

10. 8. 2013 22:31

Nesmyslný titulek článku - po zápase na jednu branku Olomouc uhaluzila nezasloužený bod. Grigar už by taky občas něco mohl chytit :-/

2 0
možnosti

dva darovane goly petlicim od omolouckych obrancu...

0 0
možnosti

J27i18r10i 17J39i72r58a

10. 8. 2013 22:25

A co ta prihravka Olomouckych na brankare a brankar vzal mic do rukou.Pani Damkova,co vy na to s Berbrem a Peltou????;-€

0 0
možnosti

1. gól Sigmy z ofsidu!!!  Jenže se to netýká Sparty, Plzně a ani Slavie, takže tu k tomu článek nebude. Pokud by se to jmenovaných týkalo, tak tu vyplodí tři články na téma "Gól z ofsajdu!"