Diskuze

Olomouc - Ostrava 1:0, Baník i v oslabení zápas notně zdramatizoval

Velmi dramatickou podívanou nabídl souboj mezi Olomoucí a Ostravou v 20. kole fotbalové ligy. Domácí sice zvítězili díky gólu útočníka Doležala z 22. minuty a více než půl hodiny hráli proti deseti, ale Baník se i v početním oslabení hnal za vyrovnáním.
MN

Banik se pod Pulpitem neuveritelne zvedl. A Baros take pomaha. Zkusenostmi a ma velkou chut hrat. Nemam ho rad, ale stoupl u me prave navratem k Baniku. At se dari!

4 0
možnosti
DH

škoda že si baník za gol může sám. jinak by to byl fajn bod :-)

1 2
možnosti
JT

želbohu,Barošovi to příliš ,zatím,nejde...škoda....A jedna vlašťovka jaro nedělá...

HP

Ja bych snad jen opravil, ze se v 87.minute po Kukecove centru vyznamenal Zlamal, pokud teda Kukec necentroval pred vlastni branu

BN

Ano hnal se za vyrovnáním, ale klidně mohl prohrát 4-0, coby kdyby. 15 střel Sigmy ku 5 střelám Baníku, z toho pouze 2 střely Baníku na branku mluví za vše... Prostě Sigma !:-)