Diskuze

Kdyby dalo Slovácko čtyři góly, nemohli bychom se divit, řekl Vrba

Zápas dvou poločasů. V první půli měli plzeňští fotbalisté ohromný tlak, v tom druhém málem o výhru přišli. „Soupeř mě v útočné fázi hodně překvapil,“ přiznal trenér Pavel Vrba po těsném a vydřeném vítězství 2:1 nad Slováckem.

29. 10. 2018 8:57

Děláte si srandu nebo nadáváte na to, že je v zápasech Plzně korupce. Proč tedy nepodáte trestní oznámení? Policie by to musela začít řešit! Je mi jasné, že v případě, že opravdu dochází ke korupci, by to bylo obtížné ale určitě ne nemožné.

0 0
možnosti
BD

Protože to není nutně o penězích, ale o moci, kdy jako rozhodčí prostě nemůžete přijet do Plzně a pískat proti nim.. já si treba nemyslím, že ti sudí za to berou prachy navíc, oni se jen bojí a snaží zavděčit momentálně zákulisně nejsilnějšímu českému týmu. Dřív to byla Sparta, teď je to holt Plzeň..

1 0
možnosti
JV

I vyhrát by mohli, to by ale museli pískat jiní rozhodčí !

DH

Vsichni souperi vzdy rikaji o Slovacku (a to nejen letos), jak hraje atraktivne a jen nepromenuje sance. Coz uz se omila snad od dob, kdy skoncil Libor Dosek. Byla by skoda tohoto tymu, snad to daji jeste dustojne dohromady...

5 0
možnosti
JN

Teď si podle všeho spraví chuť v Příbrami...

0 1
možnosti
HM

H70o93n42z53a 50M56á76z46a

28. 10. 2018 20:33

Klasika, pěkná branka Havla, pak neskutečné trápení a je tu penalta a naděje na výhru. Ejhle soupeř povstane a sníží a najednou i vyrovná, praporek letí nahoru a kde je video, co blázníte na hřišti Plzně !;-D;-D;-DRvRvRv

20 5
možnosti
MH

video v televizi ukázalo jasný ofsajd...co tam máš dál?

0 0
možnosti

Byla to pro sudí ale makačka!Náčelník to jistil,video se asi porouchalo.....;-D

7 3
možnosti
MJ

Plzeň první. Krásně se na to kouká! R^ :-)

28. 10. 2018 19:40

Hlavně ať do dementní Slovácko sestoupí...

1 8
možnosti
JB

Ono kdyz jde balon do vapna Plzne a 8x z 10ti pripadu jde o jakysi utocny faul.... tohle je pro rozhodciho easy ukonceni akce.

18 5
možnosti
LK

Tohle je evergreen plzeňských zápasů. Zádný tým na světě nemá takové smolařské obránce jako Plzeň. Ti z nějakého důvodu útočné fauly úplně přitahují, zejména za těsného stavu. R^