Diskuze

Sparta - Bohemians 2:1, bod od titulu. Domácí obrat řídili Krejčí s Kuchtou

Zase o krok blíž. Fotbalová Sparta doma porazila Bohemians 2:1 a titul má na dosah - může se dočkat už v sobotu večer, pokud Slavia ztratí body doma s Plzní. Sparťané doma vůbec nepřesvědčili, prohrávali, dlouho si nevypracovali ani kloudnou šanci, ale v posledních dvaceti minutách zvládli se štěstím otočit.
JS

Letenske panoptikum pokracuje

3 10
možnosti
JV

Pěkně si Čermák zakritizoval.;-D

Strašně ho musí štvát, že Sparta nakonec zaslouženě vyhrála, protože Bohemka zdržovala již od 10. minuty a mimo gólu si nevypracovala zhola nic. Palička ho určitě pochválí.

20. 5. 2023 21:10

Chapu jeste, ze ten brankar nevim zapomel, ze tam Kuchta dela, ze mu neco je, ale proc do toho Kuchty takto skocil? To bylo snad domluvene ne?8-o

PP

Strougalem protěžovány klub, Pavlín Jirků, cinkly jara, suchý hajzly, soft penalty po návštěvě Kretinskeho v kabině rozhodčích. Inu tradice...

7 21
možnosti
AB

A78l61e42s 10B61a15d17u97r69a

20. 5. 2023 21:00

Je mi tě líto, fanoušku Heydrichova oblíbeného klubu. Jak se kroutíš na zemi a prskáš.

9 0
možnosti
PB

Vykartovaný Kuchta.

Měl by tam dát proti Slovácku Schanělce.

4 1
možnosti
MS

Dnes penalta jasná, ale za ty minulých kolech v prodloužení dostane medaili i Příhoda?