Diskuze

Chyby rozhodčích: Brno mělo kopat penaltu, gól Karviné neměl platit

Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR odhalila ve víkendových zápasech 24. kola první ligy tři chyby sudích. V utkání mezi Slováckem a Brnem chyboval hlavní rozhodčí Petr Ardeleanu, když ve 33. minutě neodpískal pokutový kop pro hosty za faul na Konstantina Bazeljuka. Slovácko po gólu ve druhé půli vyhrálo 1:0 a Brno kleslo na poslední místo tabulky.

O52l14i82n 87C78e10t24l

16. 4. 2018 22:43

Mám obavu, že je to Zbrojovce platný jako mrtvýmu plášť......

2 0
možnosti

rekl bych spise jako bryle v tunelu:-/

0 0
možnosti

Slovácko si nezasloužilo vyhrát. Brno potřebovalo neprohrát. Ardeleanu již zaříznul Brno poněkolikáte.

3 3
možnosti

Nesouhlasím.. Slovácko mělo převahu na míči a bylo silnější celý zápas.. Neefektivní v koncovce jsou oba týmy podobně..

0 1
možnosti

Čekám, kdy se k tomu vyjádří pan Kalabiška, který chtěl v Edenu kopat dvě penalty...

2 1
možnosti

kdo si pusti zaznam, tak zadny faul nemuze videt, krome nasimulovanych padu kalabisky a spol. kalabiska mel byt vyloucen.

1 1
možnosti

V tržní ekonomice nemůže být sport výjimkou.

možnosti

dyk bylo víídeo - tady to sadkovi a spol nemohlo vyjit i kdyby se snazili sebevic.

0 0
možnosti

J93i69ř14í 26Š11a79f65e34r

16. 4. 2018 21:18

A ta červená pro olomouckého hráče v Jablonci byla jako OK? Tak to je opravdu síla.

9 2
možnosti
Uživatel požádal o vymazání
0 2
možnosti

Tak sestoupíme proto, že nejsme schopni dát gól. Ale docela by mě zajímalo, jestli Ardeleanu půjde taky pískat druhou ligu tak dlouho, jak dlouho tam budeme - pokud tenhle ztracený bod(y) bude rozhodující.