Diskuze

Brno ztratilo tři body až gólem v závěru

Až v posledních minutách přišli fotbalisté Brna v Mostu o tři body. V 89. minutě totiž na konečných 2:2 vyrovnával Pilař. Brňané přitom do utkání vstoupili dobře, po pětadvaceti minutách už měli dvoubrankový náskok. Domácí se ale nevzdali a bojovali až do konce, díky čemuž získali bod.

stoudamire

22. 10. 2007 13:07
Zavádějicí nadpis.
Správně mělo být - Most přišel o body v úvodu.
Brno může býr rádo za bod
0 0
možnosti

Pavel46

21. 10. 2007 21:21
pane Uličný
hlavně seřvěte sebe.Takového slabého trenéra jsme tu ještě neměli.Tu obranu jste sestavoval Vy a Siegla,z jehož strany jsme dostali 1 branku tam cpete zase jenom Vy.Loni nám prohrál hdoně zápasů, takže letos může pokračovat.Kdybychom neměli Lejsala, tak se můžeme klouzat. Vzdejte to sám,dokud je čas.To by bylo gesto hodno frajera.
0 0
možnosti

Si0

21. 10. 2007 20:09
Jak to, že ztratili 3 body?
Já myslel, že ztratili jen 2, když jeden vezou domů.
0 0
možnosti

Morgaine

21. 10. 2007 21:17
Re: Jak to, že ztratili 3 body?
To je mysleny ale jako vyhru... ze ztratili tri body, jako ze ztratili vyhru... chapes? ;-)
0 0
možnosti

robsn

21. 10. 2007 19:41
Klasika...
Klasické vypuštění ke konci zápasu. Loni takto dostali gól v posledních 5ti minutách několikrát, hrůza...