Diskuze

Sparta - Teplice 1:0, sudí neuznali regulérní gól, pak darovali penaltu

Celý zápas soupeře mačkali, ale už to vypadalo, že se výhry nedočkají. Nakonec však fotbalisté Sparty slaví tři body: Teplice doma porazili 1:0 brankou Dočkala z penalty v závěru utkání. Zákrok Kroba na Lafatu se však jako faul nejevil. Sudí však předtím Spartu poškodili, když pro údajný ofsajd neuznali regulérní gól Lafaty.
VV

AntiSparta fanatikům také uniká, že minule sudí neodpískal Plzni 2 penalty v první půli a po přestávce to kompenzoval penaltou vymyšlenou. Tentokrát upřel Spartě regulérní gól.

2 0
možnosti
VV

0 0
možnosti
AB

Jako sparťan musím říct, že to Lafata nafilmoval a hodně přehnal. Ale ti rozhodčí, to už je moc. Penalta vymyšlená, naprosto regulérní gól zase neuznanej. To člověk ztrácí chuť ten českej fotbal sledovat.

1 0
možnosti

J73o29s26e53f 62Š90v81e77c

22. 3. 2015 22:28

řešíte Lafatu, protože kope za Spartu?

Co komediant Limberský, co padal zrovna v zápase se Spartou? Soupeř byl od něho dál než tepličáci od Lafaty

1 2
možnosti
VV

AntiSparta fanatikům uniká, že minule sudí neodpískal Plzni 2 penalty v první půli a po přestávce to kompenzoval penaltou vymyšlenou. Tentokrát upřel Spartě regulérní gól......

2 0
možnosti
JJ

Bohužel, škoda,že zavedení videorozhodčích (běžná věc v mnoha sportech) brání fotbalová mafie,od sázkových kanceláří až po lumpy honící se za nějakou metou! !(Je to prostě o spoustě PENĚZ) A kde je pak fotbal? ??Tím nechci říct, že je to tak v každém případě, ale těm špatným věcem ve fotbale se musí svaz a kluby snažit zamezovat, a ne o tom léta jen kecat !!

❂ PROTO PODPORUJU VZNIK VIDEOROZHODČÍCH K POSOUZENÍ A VYHODNOCENÍ SPORNÝCH SITUACÍ ❂

0 0
možnosti
JK

J19a16n 34K78r49á60t25k52ý

22. 3. 2015 16:41

Resume by podle me melo byt:

Lafata za skok plavmo stopku. Bez diskuse. Ve srovnani s recidivistou Holendou treba polovinu trestu, jakej on dostal za let ve vapne na konci zapasu s Duklou.

Kolarik za penaltu spis nic, z jeho pohledu se ten stret Lafaty s obrancem zdal vetsi.

Pomezni stop na pet zapasu za hrube ovlivneni vysledku vymyslenym ofsajdem pri regulernim golu Lafaty.

4 0
možnosti
MB

Doufám jen, že ti kteří tu volají po smazání branky a rozhodnutí o výsledku 0:0 od zeleného stolu, budou souhlasit se stejným postupem v případě zápasu Plzeň - Sparta ze dne 15. 9. 2012 a také s logicky následující úpravou tabulky ročníku 2012/2013 z podoby :

22. 3. 2015 14:29

Chapu, ze nektere situace s ofsajdem jsou hranicni a tezke pro lajnoveho sudiho. Ale tady mel jak na dlani toho pomalu se vracejiciho praveho obrance Teplic, ten byl tak 3 metry vzadu, a an se moc nesnazil vybehnout??!!