Diskuze

Sparta - Liberec 2:0, góly v úvodu i závěru, obstaraly je posily

Sparťanští fotbalisté vstoupili do jarní části vítězstvím, ale také nepříliš přesvědčivým výkonem. V 17. kole první ligy vstřelili Liberci rychle gól, po přestávce se jen bránili, čelili třem velkým šancím soupeře a na konečných 2:0 dali až ve čtvrté minutě nastavení.
VS

Penalta nebyla. Lafata šlápl pul metru před vápnem na levou obráncovu nohu a ten kvůli tomu padl a Lafata přes něj let plavmo. Dokázal bych pochopit, že to borec na place foukne (byl to fofr), ale když videorozhodčí řekne, že pentle jasná tak ať se na video radši vykašlou ... :/

čas: 2:27:36

0 0
možnosti
VS

Upřesňuji, že přeji Spartě. Abych nebyl nařčen z bulení a ušetřil vás nabídky kapesníčků. .)

0 0
možnosti
MD

M33í86r34a 97D29u81b

19. 2. 2018 10:33

Penalta jasná ... ale proč se tam zas pan Lafata tak zlomil ;-D rozhodčí měl fouknout pentli a panu Lafatovi udělit žlutou kartu a ještě se mu vysmát do obličeje, jinak se tohle fakt nevymítí;-O

PH

Sparta A-Sparta B 2-0. Takový výsledek nepřekvapí.

1 0
možnosti
MP

Jihlava - Slavia 1:0. Takový výsledek nepřekvapí:-)

9 0
možnosti
LV

Hrubé tipy mi vyšli všetky tri (Sparta 3/1, Plzeň, Slávia nevyhrajú), to je ale tak všetko s čím som spokojný.

Ako som tu už písal pred časom, odstavia agresivitou Stanciua a Kangu a je problém veľký, Liberec bol 2 polčas lepší, viac chcel. Títo dvaja hráči ak nedajú do toho v každom jednom zápase také úsilie akoby to bol ich posledný zápas, tak v tejto lige im nikto nedá ani cm2 zadarmo a Sparta bez nich bude trpieť.

Vencu Kadleca posadiť (už je toho dosť), radšej tam dať Drchala, nezahrá horšie to som si istý a naberie nejaké skúsenosti. Namiesto Mavubu, tam dať Sáčka.

Zatiaľ nevidím žiadnu zmenu oproti jeseni.

3 1
možnosti
EW

teď jsem si pustil inkriminované situace zápasu na svém obřím OLEDu a musím vynést ortel. Penalta pro Liberec: ano, vyloučení agresora (ohnání po R. Voltrovi): ano, penalta pro Spar-tu (simulace staré firmy): ne !

možnosti

To byla bomba!Válec!Je vidět,že Benevento zapracoval přes zimu na systému a už to jede.Jenom bych vyměnil šestku za devítku a sedmičku trochu stáhnul.Liberec si ani nevrznul!

2 5
možnosti
JC

Někteří hráči mají v hlavě dost nablikáno. Divím se, že nepadla redka a byly jen 2 žlutý. Začátek Sparty, až euforický, mě vyprovokoval k sázce na livu, že další gól přidá Sparta a jako by to Sparťani věděli, okamžitě přestali hrát a hezky mě nechali vynervovat do 93. minuty a spásné penalty, která rozhodně byla a bohužel v dnešní době to bez zvednutých rukou a tragikomického výrazu ve tváři nejde, protože to rozhodčí prostě nepískne.

3 0
možnosti
OS

to jsme byli dva...:) dokonce jsem v 85 daval jako pojistku nulu, byl tam kurz 13 :)

0 0
možnosti
ZB

Sparta vyhrála, Stramaccioni zřejmě s Křetínským slaví. Sice jsem čekal výhru Liberce, ale i tak to byl hubený výkon Sparty, dle mého názoru není slavit co!

18. 2. 2018 21:59

Druhý poločas ze strany Sparty naprostá tragédie. penalta v prodloužení je zachránila. Liberec v druhé půli měl minimálně tři čisté gólovky a je jen na nich , že je neproměnil. Jediná střela na branku Liberce byla ta z penalty.

3 2
možnosti

Gólovky byly dvě, Sparta měla v prvním poločase taky šance na 2:0. Penalta na 2:0 Spartu nezachránila, protože už o gól vedla. Co tam máte dál?