Souhrn
Kvalifikace MS, Skupina J
11. 10. 2021 20:45
Makedonie
0
:
4
(0:0)
Německo
(51')Havertz(55')Havertz(71')Werner(72')S. Ristovski(74')Werner(84')Musiala
Články
Wales vyhrál, Němci postupují na MS. Slováci mají definitivně po naději
Skvělý Nita brzdil Němce, Dánsko dalo osm gólů, Španělé byli blízko další ztrátě
Anglie, Itálie a Německo zahájily kvalifikaci MS vítězně, Španělsko má jen bod
Německý trapas v kvalifikaci, favorit selhal doma s Makedonií
Estonci pomohli Čechům, obrali Wales. Belgie se nadřela proti Bělorusku
Italové ztratili, ale prodloužili neporazitelnost. Belgie i Anglie vyhrály
Bale dal hattrick Bělorusku, Itálie vytvořila rekordní sérii bez porážky
Bělorusové prohráli v Estonsku, Slováky srazil vlastní gól. Německo otáčelo
K postupu na MS se přiblížili Rusové, Španělé využili švédské selhání
Srbsko překvapilo v Portugalsku a slaví postup. MS vybojovali i Španělé a Chorvaté
Načíst další
Další zápasy kola
Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina H
Slovinsko 1:0 Chorvatsko Malta 1:3 Rusko Kypr 0:0 Slovensko Rusko 2:1 Slovinsko Chorvatsko 1:0 Kypr Slovensko 2:2 Malta Kypr 1:0 Slovinsko Slovensko 2:1 Rusko Chorvatsko 3:0 Malta Slovinsko 1:1 Slovensko Rusko 0:0 Chorvatsko Malta 3:0 Kypr Slovinsko 1:0 Malta Kypr 0:2 Rusko Slovensko 0:1 Chorvatsko Slovensko 2:0 Kypr Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina A
Srbsko 3:2 Irsko Portugalsko 1:0 Ázerbájdžán Srbsko 2:2 Portugalsko Irsko 0:1 Lucembursko Ázerbájdžán 1:2 Srbsko Lucembursko 1:3 Portugalsko Portugalsko 2:1 Irsko Lucembursko 2:1 Ázerbájdžán Srbsko 4:1 Lucembursko Irsko 1:1 Ázerbájdžán Ázerbájdžán 0:3 Portugalsko Irsko 1:1 Srbsko Ázerbájdžán 0:3 Irsko Lucembursko 0:1 Srbsko Srbsko 3:1 Ázerbájdžán Portugalsko 5:0 Lucembursko Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina G
Turecko 4:2 Nizozemsko Lotyšsko 1:2 Černá Hora Gibraltar 0:3 Norsko Černá Hora 4:1 Gibraltar Nizozemsko 2:0 Lotyšsko Norsko 0:3 Turecko Turecko 3:3 Lotyšsko Černá Hora 0:1 Norsko Gibraltar 0:7 Nizozemsko Turecko 2:2 Černá Hora Norsko 1:1 Nizozemsko Lotyšsko 3:1 Gibraltar Lotyšsko 0:2 Norsko Nizozemsko 4:0 Černá Hora Gibraltar 0:3 Turecko Norsko 5:1 Gibraltar Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina J
Rumunsko 3:2 Severní Makedonie Lichtenštejnsko 0:1 Arménie Německo 3:0 Island Arménie 2:0 Island Rumunsko 0:1 Německo Severní Makedonie 5:0 Lichtenštejnsko Arménie 3:2 Rumunsko Lichtenštejnsko 1:4 Island Německo 1:2 Severní Makedonie S. Makedonie 0:0 Arménie Lichtenštejnsko 0:2 Německo Island 0:2 Rumunsko Island 2:2 S. Makedonie Německo 6:0 Arménie Arménie 1:1 Lichtenštejnsko S. Makedonie 0:0 Rumunsko Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina F
Izrael 0:2 Dánsko Skotsko 2:2 Rakousko Moldavsko 1:1 Faerské ostrovy Dánsko 8:0 Moldavsko Izrael 1:1 Skotsko Rakousko 3:1 Faerské ostrovy Skotsko 4:0 Faerské ostrovy Moldavsko 1:4 Izrael Rakousko 0:4 Dánsko Moldavsko 0:2 Rakousko Faerské ostrovy 0:4 Izrael Dánsko 2:0 Skotsko Skotsko 1:0 Moldavsko Izrael 5:2 Rakousko Faerské ostrovy 0:1 Dánsko Faerské ostrovy 2:1 Moldavsko Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina E
Belgie 3:1 Wales Bělorusko 4:2 Estonsko Belgie 8:0 Bělorusko Estonsko 2:5 Belgie Bělorusko 2:3 Wales Wales 0:0 Estonsko Bělorusko 0:1 Belgie Estonsko 2:0 Bělorusko Estonsko 0:1 Wales Wales 5:1 Bělorusko Belgie 3:1 Estonsko Wales 1:1 Belgie Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina D
Francie 1:1 Ukrajina Finsko 2:2 Bosna Kazachstán 0:2 Francie Ukrajina 1:1 Finsko Ukrajina 1:1 Kazachstán Bosna 0:1 Francie Kazachstán 2:2 Ukrajina Francie 1:1 Bosna Finsko 1:0 Kazachstán Ukrajina 1:1 Francie Francie 2:0 Finsko Bosna 2:2 Kazachstán Kazachstán 0:2 Bosna Finsko 1:2 Ukrajina Kazachstán 0:2 Finsko Ukrajina 1:1 Bosna Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina B
Švédsko 1:0 Gruzie Španělsko 1:1 Řecko Gruzie 1:2 Španělsko Kosovo 0:3 Švédsko Španělsko 3:1 Kosovo Řecko 1:1 Gruzie Gruzie 0:1 Kosovo Švédsko 2:1 Španělsko Španělsko 4:0 Gruzie Kosovo 1:1 Řecko Kosovo 0:2 Španělsko Řecko 2:1 Švédsko Švédsko 3:0 Kosovo Gruzie 0:2 Řecko Švédsko 2:0 Řecko Kosovo 1:2 Gruzie Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina I
Maďarsko 3:3 Polsko Anglie 5:0 San Marino Andorra 0:1 Albánie Albánie 0:2 Anglie San Marino 0:3 Maďarsko Polsko 3:0 Andorra San Marino 0:2 Albánie Anglie 2:1 Polsko Andorra 1:4 Maďarsko Polsko 4:1 Albánie Maďarsko 0:4 Anglie Andorra 2:0 San Marino Anglie 4:0 Andorra Albánie 1:0 Maďarsko San Marino 1:7 Polsko Polsko 1:1 Anglie Kvalifikace MS (Evropa) - Skupina C
Bulharsko 1:3 Švýcarsko Itálie 2:0 Sev. Irsko Švýcarsko 1:0 Litva Bulharsko 0:2 Itálie Sev. Irsko 0:0 Bulharsko Litva 0:2 Itálie Litva 1:4 Sev. Irsko Itálie 1:1 Bulharsko Bulharsko 1:0 Litva Švýcarsko 0:0 Itálie Sev. Irsko 0:0 Švýcarsko Itálie 5:0 Litva Litva 3:1 Bulharsko Švýcarsko 2:0 Sev. Irsko Litva 0:4 Švýcarsko Bulharsko 2:1 Sev. Irsko
Sestavy
Dimitrievski – S. Ristovski (78. Aškovski), Musliu, D. Velkovski, Alioski – Kostadinov (78. Ristevski), Nikolov (60. Rakip), A. Ademi (31. Spirovski) – Čurlinov, Jahović (60. Miovski), Elmas. | Neuer – Klostermann, Süle, Kehrer, Raum – Goretzka (61. Wirtz), Kimmich – Gnabry (75. J. Hofmann), T. Müller (82. Neuhaus), Havertz (62. Adeyemi) – Werner (75. Musiala). |
1. poločas
Střídání31' Spirovski 31' A. Ademi |
2. poločas
Karty72' S. Ristovski | Góly51' Havertz 71' Werner 74' Werner 84' Musiala Karty55' Havertz |
Střídání60' Miovski 60' Jahović 60' Rakip 60' Nikolov 78' Ristevski 78' Kostadinov 78' Aškovski 78' S. Ristovski | Střídání61' Wirtz 61' Goretzka 62' Adeyemi 62' Havertz 75' Musiala 75' Werner 75' J. Hofmann 75' Gnabry 82' Neuhaus 82' T. Müller |