Souhrn
Evropská konferenční liga, Skupina B
15. 9. 2022 21:00
FCSB
0
:
0
(0:0)
RSC Anderlecht
(9')Kana(19')Miculescu(30')Olaru(32')Murillo(90+1')Compagno
Články
Sivasspor vyhrál v Kluži a ve „slávistické“ skupině je druhý
Sivasspor vyhrál v Kosovu, slaví i Partizan. Slovanu tři branky nestačily
Ballkani potřebovalo na Sivassporu čtyři góly, Partizan vyhrál v Kolíně nad Rýnem
Sivasspor smetl Kluž a postupuje. Partizan podlehl v Nice, West Ham vyhrál doma
Kluž si poradila s Ballkani. West Ham znovu školil, Barák se trefil proti Rize
Další zápasy kola
Evropská konferenční liga - Skupina H
Basilej 3:1 Pjunik Slovan Bratislava 0:0 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 0:1 Basilej Pjunik 2:0 Slovan Bratislava Pjunik 2:0 Žalgiris Vilnius Basilej 0:2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3:3 Basilej Žalgiris Vilnius 2:1 Pjunik Basilej 2:2 Žalgiris Vilnius Slovan Bratislava 2:1 Pjunik Žalgiris Vilnius 1:2 Slovan Bratislava Pjunik 1:2 Basilej Evropská konferenční liga - Skupina F
Molde 0:0 Gent Shamrock 0:0 Djurgarden Djurgarden 3:2 Molde Gent 3:0 Shamrock Molde 3:0 Shamrock Gent 0:1 Djurgarden Djurgarden 4:2 Gent Shamrock 0:2 Molde Molde 2:3 Djurgarden Shamrock 1:1 Gent Djurgarden 1:0 Shamrock Gent 4:0 Molde Evropská konferenční liga - Skupina E
Dnipro-1 0:1 Alkmaar Vaduz 0:0 Apollon Limassol Apollon Limassol 1:3 Dnipro-1 Alkmaar 4:1 Vaduz Dnipro-1 2:2 Vaduz Alkmaar 3:2 Apollon Limassol Apollon Limassol 1:0 Alkmaar Vaduz 1:2 Dnipro-1 Vaduz 1:2 Alkmaar Dnipro-1 1:0 Apollon Limassol Apollon Limassol 1:0 Vaduz Alkmaar 2:1 Dnipro-1 Evropská konferenční liga - Skupina C
Villarreal 4:3 Lech Poznań Austria 0:0 H. Be'er Sheva H. Be'er Sheva 1:2 Villarreal Lech Poznaň 4:1 Austria Lech Poznaň 0:0 H. Be'er Sheva Villarreal 5:0 Austria Austria 0:1 Villarreal H. Be'er Sheva 1:1 Lech Poznaň Villarreal 2:2 H. Be'er Sheva Austria 1:1 Lech Poznaň Lech Poznaň 3:0 Villarreal H. Be'er Sheva 4:0 Austria Evropská konferenční liga - Skupina B
Anderlecht 1:0 Silkeborg West Ham 3:1 FCSB FCSB 0:0 Anderlecht Silkeborg 2:3 West Ham Anderlecht 0:1 West Ham Silkeborg 5:0 FCSB FCSB 0:5 Silkeborg West Ham 2:1 Anderlecht Anderlecht 2:2 FCSB West Ham 1:0 Silkeborg FCSB 0:3 West Ham Silkeborg 0:2 Anderlecht Evropská konferenční liga - Skupina A
Fiorentina 1:1 RFS Riga Hearts 0:4 Başakşehir RFS Riga 0:2 Hearts Başakşehir 3:0 Fiorentina Hearts 0:3 Fiorentina RFS Riga 0:0 Başakşehir Başakşehir 3:0 RFS Riga Fiorentina 5:1 Hearts Fiorentina 2:1 Başakşehir Hearts 2:1 RFS Riga RFS Riga 0:3 Fiorentina Başakşehir 3:1 Hearts Evropská konferenční liga - Skupina G
Slavia 3:2 Ballkani Kluž 0:1 Sivasspor Sivasspor 3:4 FC Ballkani Slavia 0:1 Kluž Kluž 2:0 Slavia FC Ballkani 1:2 Sivasspor Ballkani 0:1 Slavia Sivasspor 3:0 Kluž Slavia 1:1 Sivasspor Kluž 1:0 FC Ballkani Evropská konferenční liga - Skupina D
Köln 4:2 Slovácko Partizan 1:1 Nice Slovácko 0:1 Nice Kolín nad Rýnem 0:1 Partizan Partizan 2:0 Kolín nad Rýnem Nice 1:2 Slovácko Nice 2:1 Partizan Bělehrad Slovácko 0:1 Köln Partizan Bělehrad 1:1 Slovácko Kolín nad Rýnem 2:2 Nice Evropská konferenční liga - Play-off
Braga 0:4 Fiorentina Bodo/Glimt 0:0 Lech Poznaň Trabzonspor 1:0 Basilej Karabach 1:0 Gent Ludogorec 1:0 Anderlecht Šeriff 0:1 Partizan Bělehrad Larnaka 1:0 Dnipro-1 Lazio 1:0 Kluž Anderlecht 2:1 Ludogorec Partizan Bělehrad 1:3 Šeriff Dnipro-1 0:0 Larnaka Kluž 0:0 Lazio Fiorentina 3:2 Braga Lech Poznaň 1:0 Bodo/Glimt Basilej 2:0 Trabzonspor Gent 1:0 Karabach Evropská konferenční liga - Osmifinále
Lazio 1:2 Alkmaar Anderlecht 1:1 Villarreal Šeriff 0:1 Nice Larnaka 0:2 West Ham Gent 1:1 Başakşehir Basilej 2:2 Slovan Bratislava Lech Poznaň 2:0 Djurgarden Fiorentina 1:0 Sivasspor Başakşehir 1:4 Gent Slovan Bratislava 2:2 Basilej Djurgarden 0:3 Lech Poznaň Sivasspor 1:4 Fiorentina Villarreal 0:1 Anderlecht Nice 3:1 Šeriff Alkmaar 2:1 Lazio West Ham 4:0 Larnaka Evropská konferenční liga - Čtvrtfinále
Gent 1:1 West Ham Basilej 2:2 Nice Anderlecht 2:0 Alkmaar Lech Poznaň 1:4 Fiorentina Alkmaar 2:0 Anderlecht Fiorentina 2:3 Lech Poznaň Nice 1:2P Basilej West Ham 4:1 Gent Evropská konferenční liga - Semifinále
West Ham 2:1 Alkmaar Fiorentina 1:2 Basilej Alkmaar 0:1 West Ham Basilej 1:3P Fiorentina Evropská konferenční liga - Finále
Fiorentina 1:2 West Ham
Sestavy
Târnovanu – Crețu, Dawa, Tamm, Pantea (69. Radunović) – Oaidă, Edjouma, Olaru (90. Haruț) – Miculescu (59. Cordea), Rusu (46. Compagno), Oc. Popescu (C) (90. Stoica). | Van Crombrugge (C) – Hoedt, Debast, Vertonghen – Murillo, Arnstad, Kana (71. Verschaeren), Ashimeru, Amuzu (76. Duranville) – Silva, Refaelov (83. Esposito). |
1. poločas
Karty19' Miculescu 30' Olaru | Karty9' Kana 32' Murillo |
2. poločas
Karty90+1' Compagno | |
Střídání46' Compagno 46' Rusu 59' Cordea 59' Miculescu 69' Radunović 69' Pantea 90' Stoica 90' Oc. Popescu 90' Haruț 90' Olaru | Střídání71' Verschaeren 71' Kana 76' Duranville 76' Amuzu 83' Esposito 83' Refaelov |