Diskuze

České mužstvo vítězí, Američané na kolenou

(Od zvláštního zpravodaje iDNES) - Premiérové utkání na mistrovství světa se českému týmu vydařilo. Porazil v něm Američany 3:0 jednou trefou Kollera a dvěma Rosického. Češi byli jasně lepší, v poli takticky nechali kombinovat soupeře a přitom mu zasazovali údery. Stínem zápasu zůstalo svalové zranění Kollera, který hřiště opustil na nosítkách těsně před přestávkou.

TGV

13. 6. 2006 13:31
Měl Rosa žlutou?
Rosický přece dostal žlutou???!!! Proč tady mezi žlutýma není uveden?
0 0
možnosti

Indrid_Cold

13. 6. 2006 10:32
Fotogalerie ze zapasu CR - USA!
Na webu Sparta Forever je pekna rozsahla fotogalerie ze vcerejsiho zapasu, tak kdyztak juknete - http://www. spartaforever. cz

Vysvětlete pls
Kdo cítíte svou erudovanost co se týče myšlení fanouška (či hry Karla Poborského), vysvětlete mi prosím toto : Proč má v hodnocení hráčů K.P. druhou nejhorší známku ?(tuším 2.38) a i kdyby se na hřišti strhal, lidi ho neocení (špatné hodnocení mívá pravidelně)? Máte na to názor ? Dík.
0 0
možnosti

sarumánek

13. 6. 2006 9:49
skóre
Jen tak mimochodem, nikdo to zatím nekomentoval - zatím jsme jediný tým na MS, který zvítězil o tři branky... Jen tak dál!!
0 0
možnosti

clarac

13. 6. 2006 9:13
výsledek OK
Výsledek je určitě skvělý ale první poločas byl z naší strany dost nervozní, přitom jsme dali rychlý gol tak nebyl důvod. Dost přihrávek se kazilo a myslím, že to nakopávání vysokých balonu z hlouby je hrozný. Neříkám centry ze strany do vápna na Honzu to jo ale nakopávat z vlastní půle to jsou ztracený míče. Nevím jestli to bylo v taktice nechat tolik držet míč Amíky ale  ball position 68:32 byl dost tristní. Ale druhá půle už byla OK. Hlavně zůstat na zemi, soupeři opravdový teprve přijdou.
0 0
možnosti

cali_mike

13. 6. 2006 9:16
Re: výsledek OK
Taktika od kouče byla nechat hrát amíky do plnejch, což si myslim plnili dokonale..nebyl důvod s nima hrát otevřenej fotbal..
0 0
možnosti

artur111

13. 6. 2006 8:41
Tak si to zhodnoťme,
vždyť každej fanoušek je zároveň trenérem. Taktika Brucknera výborná, nechat hrát amíky, oni totiž do plnech neumí, parádní hra Rosického, Nedvěda, ale i ostatních. Nádherný góly. Amíci bez šancí, kromě střely do tyče a střely těsně vedle v 2. poločase. Jinak si ani nekopli, Ghana bude tvrdší oříšek.Škoda Honzy Kollera a 4 žlutejch, po 2 se totiž stojí. Hoši byla to paráda.