Diskuze

Polsko ztratilo dobře rozehraný duel v Moldavsku, Albánie brala tři body

Polští fotbalisté nečekaně prohráli v Moldavsku 2:3, přestože po poločase vedli o dvě branky, v kvalifikační skupině E o postup na mistrovství Evropy 2024 v Německu se propadli na předposlední místo a na vedoucí Česko ztrácejí už čtyři body. Pouze o bod je za výběrem trenéra Jaroslava Šilhavého Albánie po vítězství 3:1 na Faerských ostrovech. Cristiano Ronaldo jako první hráč v dějinách odehrál 200. reprezentační zápas a Portugalcům v závěru vystřelil výhru 1:0 na Islandu.
JT

J70i23r67i 44T25i58c73h19y

21. 6. 2023 22:29

Jak je mozne, ze ti na papiru silni Polaci stale prohravaji?

0 0
možnosti
VV

Nás musí v první řadě především zajímat Albánie. To je naše překážka k postupu. Některé týmy mají nyní silné generace. Je možné, že i Albánie. Teprve až porazíme Albánii, teprve pak můžeme přemýšlet o tom zda z prvního místa.

21. 6. 2023 9:12

Tak jsem se kouknul na highlights z utkání Moldavsko - Polsko. První poločas probíhal dle papírových předpokladů, Polsko mělo hru ve svých rukou a nic nenaznačovalo povstání Moldavanů.

Ve druhém poločase přízemní střela ze střední (či spíše velké) vzdálenosti k pravé tyči z pohledu brankáře (možné mírné podcenění?), druhá branka téměř přes kopírák (rovněž při zemi, jen z většího úhlu a větší blízkosti ke stejné tyči - navíc se štěstím to minulo nohy obránce a brankář nedosáhl).

Vrcholem byla třetí branka Moldavska - brankář vyběhl až někam k velkému vápnu, kde nedostatečně vyboxoval míč, směřující na moldavského hráče, a míč se dostal k dalšímu Moldavanu vlevo. Ten neváhal a okamžitě centroval do šestnáctky, kde prakticky bez výskoku přes hlavy dvou polských obránců trefil další moldavský hráč prázdnou branku, do které se zoufale a marně snažil vrátit polský brankář. Tato branka jde jednoznačně na vrub brankáři.

Celkový dojem - zejména brankář byl ve druhém poločase myšlenkami už v letadle na zpáteční cestě domů a na dovolenou... No - nevyplatilo se.

Historické vítězství Moldavska, velké problémy pro Poláky a velká šance pro nás, abychom s předstihem nejen postoupili, ale dokonce si zajistili postup z prvního místa skupiny.

2 0
možnosti
JH

Sázka n zahraničního trenéra nevyšla..podrobnost čisté náhodná..mentalita a jazyk velká překážka

MS

Trpaslíků v Evropě, zdá se, ubývá - dříve nemyslitelné tříbodové zisky Lucemburska a Moldávie se silnými soupeři

0 0
možnosti
PK

Když porazíme v září doma Albánii, tak jsme postoupili. Hrajeme ještě doma s Faerama a Moldavskem, to je dohromady 16 bodů. Albánie pak dá dohromady max. 18, Poláci 15. Jak prosté...

0 0
možnosti
JT

J11i56r89i 62T89o56m98a37s

21. 6. 2023 8:59

Doma s Albánii za 3 a tam remíza a jdeme z prvního fleku (nasazení ve skupině na EURU).