Diskuze

Mostovoj: Za prohru můžou tvrdé tréninky

Ruský fotbalový tým už ztratil naděje na postup ze základní skupiny mistrovství Evropy. Už po prohře v prvním utkání se Španělskem to tvrdí některé deníky v Rusku. Záložník Alexandr Mostovoj v rozhovorech obvinil ze sobotní porážky trenéra Georgije Jarceva. "Jsme zcela vyčerpaní po náročných trénincích," uvedl.

Tak nevím,
možná by Mostovoj a ostatní potřebovali ještě víc trénovat a pak možná zahrajou lépe.Ale už jsem to poznamenal někde jinde,Rusové se začnou hádat a tím pádem je to konec pro Portugalsko.
0 0
možnosti

PPJtm

13. 6. 2004 15:23
Peklo
RUS hrálo od začátku zápasu na bod s tím, že mělo v plánu hrát na 0:0 (dost pochybuju o tom, že např. na 1:1), bylo to z jejich hry patrné. SPA na ně vlítli, ale nevytěžili prakticky nic (prvních 15. minut tlačili bez efektu, pak se hra vyrovnala), ve druhé půli SPA spasil Valeron a opět to bylo vyrovnané s tím rozdílem, že RUS ke konci zápasu začali riskovat (co jiného jim zbylo) a trochu probírali iniciativu (ale ne tak, že by diktovali tempo). SPA si vítězství zasloužilo, karty byly uděleny myslím v pohodě - ne za kra*iny. A je to tu, RUS opět pláče hned po prvním utkání na rozhodčí, že jsou přetrénováni - vlasně vše na ME je proti RUS a hlásí, že už ze skupiny jen težko postoupí. Ach jo...

PS: Jen dougám, že pokud naši prohrajou/vypadnou nebudou podobně BREČET