Za Drnovice v poháru hrál i sekretář

Most - Také sekretář Pavel Holub nastoupil za fotbalisty Drnovic v osmifinále Poháru ČMFS v Mostě. Jeho tým v sestavě, která s ligovou neměla téměř nic společného, prohrál 0:2. Někteří hráči zůstali na marodce a například útočníka Gomése nechal trenér Karel Jarůšek mimo hřiště z obavy, aby se nenechal vyloučit. "Je obtížně zvladatelný, v kombinované sestavě by se nemusel ovládnout a pro nedělní existenční zápas proti Blšanům ho potřebujeme," vysvětlil absenci důležitého útočníka Jarůšek.

Přesto o jednoho hráče přišel. Tři minuty před koncem se nechal vyloučit za faul uprostřed hřiště Víšek. Zatímco domácí běhali po hřišti a slavili postup, na který se v druholigovém oddílu bude dlouho vzpomínat, poražení byli rádi, že už utkání mají za sebou.

"S někým jsme to tady odehrát museli. Důležitá je pro nás hlavně liga, tak se to musí brát," rozhodil rukama obránce Jaroslav Schindler.

Z výkonu mužstva ale byl i tak zklamaný. "Některé věci si musíme vyříkat v kabině, než půjdeme příště na hřiště," řekl.

Dvěma brankami zápas rozhodl hráč, který se na trávník dostal vlastně náhodou. Tomáš Peteřík střídal v 7. minutě zraněného spoluhráče. "Stačily dva protiútoky. Měli jsme větší vůli po vítězství," řekl.