• 0
Více než snový úvod do utkání proti rezervě třetiligové Čáslavi zažili fotbalisté Jíloviště v rámci 14. kola přeboru Středočeského kraje. Po pěti minutách vedli o dvě branky, ale nakonec se oba týmy rozešly smírně 2:2. Zajímají-li vás sestřihy i dalších zápasů, najdete je na přiloženém videu.

Už na konci druhé minuty zápasu mělo domácí Jíloviště výhodu rohového kopu. Míč před brankou hlavičkoval jeden z jílovišťských hráčů do břevna, od kterého se balón dostal zpět k domácím.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Po další hlavičce nakonec střílel levý bek Štáfek, jenž neváhal a tvrdou ranou zblízka pod břevno poslal Jíloviště do vedení.

A vzápětí bylo pro domácí fanoušky ještě veseleji, když se z dorážky prosadil útočník Janoušek.

"To jsme asi byli ještě v autobuse, jinak si to nedovedu vysvětlit. Prostě jsme prospali prvních deseti minut," zlobil se kouč hostující Čáslavi B Miroslav Paták pro klubový web.

Dvoubrankové vedení Jíloviště udrželo do 23. minuty. Po standardní situaci si nejvýše vyskočil čáslavský stoper Váňa a hlavičkou do horního růžku Vahalovy branky snížil na 1:2.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Necelých jedenáct minut po začátku druhé půle ten samý hráč srovnal na konečných 2:2. Po centru do pokutového území pálil prudce ke vzdálenější tyči, a Čáslav B tak podruhé v této sezoně remizovala a na poslední Klecany má náskok dva body.

Vedoucí Ovčáry opět zvítězily, tentokrát na hřišti Nymburku 2:0. Nejvíce branek ale ve 14. kole středočeského přeboru padlo v Dobříši, která porazila Čelákovice 6:4.

Výsledky 14. kola: Benátky n. J. - Klecany 3:2, Beroun - Vraný 2:2, Dobříš - Čelákovice 6:4, Nymburk - Ovčáry 0:2, T. Rakovník - Libiš 0:2, Nové Strašecí - Sp. Příbram 2:1, Jíloviště - Čáslav B 2:2, Semice - Sedlčany 0:0.