• 0
Duel 26. kola mezi dvěma posledními týmy přeboru Ústeckého kraje se zvrhl v bláznivou gólovou přestřelku. V té nakonec byla úspěšnější Kadaň, která porazila Rumburk 8:3. Na sestřih všech branek se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Taktika, opatrnost a rozvaha? Tak těmito věcmi rozhodně nebyl svázaný zápas mezi patnáctou Kadaní a posledním Rumburkem, tedy týmy, které spolu bojují o záchranu v soutěži.

V utkání zaujal především dvacetiletý domácí útočník Bruno Cambolo, který vstřelil čtyři góly. Poprvé se prosadil už po 48 vteřinách hry, kdy dostal výbornou přihrávku za obranu, kličkou překonal brankáře a skóroval do prázdné brány.

Cambolo do konce prvního poločasu přidal ještě tři další branku, tu poslední oslavil povedeným saltem. Do šaten tak domácích odcházeli za stavu 5:1.

V úvodních čtyřech minutách druhé půle se ale dvakrát trefili hráči Rumburka a utkání tak opět dostalo náboj. Jenže ve zbytku zápasu už poslední celek tabulky znovu skórovat nedokázal, naopak ještě třikrát inkasoval a z Kadaně tak odjel po vysoké prohře 3:8.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Kadaň tak dokázala poslednímu Rumburku odskočit na rozdíl pěti bodů. Do konce ročníku ale zbývá ještě pět zápasů, a tak o sestupujícím celku ještě nemusí být úplně rozhodnuto.

Výsledky 26. kola: Hrobce - Louny 0:4 (0:2), Kadaň - Rumburk 8:3 (5:1), Litvínov - Blšany 2:1 np (1:1), Proboštov - Vilémov 1:2 (0:1), Bílina - Štětí 1:0 np (0:0), Spořice - Junior Děčín 2:5 (0:2), Horní Jiřetín - Modlany 1:2 (1:0), Neštěmice - Modrá 0:2 (0:2).