• 0
Neproměněná "loženka" mohla podle kouče fotbalistů rezervy střížkovských Bohemians za to, že jeho svěřenci podlehli v duelu 8. kola Pražská teplárenská přeboru Motorletu B. Od 15. minuty sice vedli, ale ještě do konce prvního poločasu prohrávali 1:2. Rezerva Motorletu nakonec zvítězila vysoko 4:1. Podívejte se na video.

"Soupeř byl fotbalovější, zlobil nás v přechodu do útoku. Vedli jsme, neproměnili loženku a nechali soupeře do půle obrátit. Když jsme se s tím něco snažili udělat, přišla penalta, pak už to bylo těžké," smutnil po zápase trenér domácích Bohemians Praha B František Lukačovič pro fotbalpraha.cz.

Hostující Motorlet totiž prohrával od 15. minuty, když se trefil hlavou po standardní situaci útočník Mráz. Zanedlouho jeden z domácích hráčů pálil z krátké vzdálenosti do gólmana Franka, jenž dokázal míč vyrazit do strany.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

A pak už střílel branky jen Motorlet. Ve 39. minutě se prosadil útočník Hák a o čtyři minuty později krajní záložník Stříbrský, který vstřelil ještě jeden gól v závěru duelu.

"U obou gólů jsem měl štěstí. V prvním případě jsem se trefil trochu náhodně hlavou, na konci jsem pak střílel na zadní tyč, brankář míč jen o kousek nevyrazil," uvedl pro fotbalpraha.cz.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hosté tak dokázali stav utkání otočit a o vedení se už nenechali připravit. Na 3:1 zvyšoval ze suverénně proměněné penalty krajní záložník Kundelásek a v 85. minutě Stříbrský svým druhým gólem v zápase stanovil konečné skóre 4:1 pro hosty.

Rezerva Motorletu se třetí výhrou v této sezoně posunula na deváté místo tabulky, fotbalisté Bohemians Praha B naopak potřetí prohráli a klesli na sedmou příčku Pražská teplárenská přeboru.

Bohemians B - Motorlet B 1:4 (1:2)

Branky: 15. Mráz - 43. a 85. Stříbrský, 39. Hák, 66. z penalty Kundelásek.

Výsledky 8. kola (9. hraného): Admira B - U. Vršovice 2:1, Uhříněves - Královice 1:5, ČAFC - Zbraslav 1:0, Háje - Libuš 1:4, Uhelné sklady Praha - Radotín 2:1, Třeboradice - Př. Kopanina 1:3, V. Žižkov B - Meteor VIII B 2:2.