• 0
Fotbalisté Kolovče i nadále předvádějí v přeboru Plzeňského kraje ofenzivní koncerty. Naposledy porazili Příkosice 7:0 a vedou tabulku, navíc jsou nejvíce ofenzivním týmem soutěže. Exligový útočník Tomáš Došek hrající za Koloveč se tentokrát neprosadil. Podívejte se na přiloženém videu na sestřihy i dalších zápasů

1:1, 6:0, 5:0, 3:3 a 7:0. Takové jsou výsledky fotbalistů Kolovče. Dohromady za pět kol nastříleli 22 gólů, což je průměrně 4,4 vstřelených branek na jednom utkání.

Naposledy si "smlsli" na posledních Příkosicích, které doma deklasovali 7:0. Celkem čtyřikrát se trefil Šperl, dvakrát Černohorský a jednou si Příkosice dali vlastní gól.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

"V dnešním zápase jsem byl spokojený s prvními pětadvaceti minutami, zbytek prvního poločasu jsme si museli v kabině vyříkat, protože se mi zdálo, že kluci přestali hrát, přestali běhat. Druhý poločas vypadal podle toho, jak jsme si představovali, byl větší pohyb, větší otevření prostoru a tím přišly i góly," našel i chyby ve výkonu svých svěřenců trenér Kolovče Hirschl na klubovém webu.

Čtyřgólový Šperl se poprvé radoval v 17. minutě, když si naběhl na centr spoluhráče a pohodlně hlavou zavěsil. Dále se prosadil v 56., 60. a 67. minutě.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Příkosice tak zůstávají se třemi body a hrozivým skóre 6:20 na posledním místě tabulky. "Soupeř nebyl úplně nejlepší, ale povinností Kolovče je v takových zápasech doma protivníka přehrávat vyšším rozdílem," doplnil trenér Hirschl pro klubový web.

Výsledky 5. kola: Chotíkov - Klatovy 2:1, Bolevec - Rokycany 1:3, Vejprnice - Holýšov 3:1, Stod - Horní Bříza 0:2, Nepomuk - Rapid Plzeň 2:1, Přeštice - Horažďovice 2:0, Start VD Luby - Domažlice B 0:0, na pen 5:4., Koloveč - Příkosice 7:0.