• 0
Dali dva góly, ale nestačilo to. Fotbalisté Litomyšle hrající přebor Pardubického kraje prohráli na domácím hřišti s Poličkou 2:3. Byl to pro ně zápas smůly - podlomily obrovské chyby v obranné činnosti. Podívejte se na video na sestřih tohoto i dalších zápasů.

Litomyšl se ale ujala vedení. Časomíra ukazovala 41. minutu, když Zeman napřáhl z hranice velkého vápna a míč zapadl přesně do horního růžku poličské branky.

Jenže hned v první minutě druhého poločasu si domácí obranná čtveřice špatně rozebrala útočící hostující hráče a před brankářem Litomyšle se ocitl Klein úplně sám. Nemýlil se a bylo srovnáno.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Na 2:1 pro hosty pak za osm minut zvyšoval Stejskal. To obránce ve snaze založit útočnou akci vykopl míč, ale ten doletěl jen na hruď Stejskala, jenž si ho ihned sklepl a pohotově vypálil.

Litomyšl se ale nevzdávala, za dvacet minut unikl po levé straně Kristek, který přihrával před branku a poličský obránce míč trefil tak nešťastně, že skončil ve vlastní síti.

Zmar domácí defenzivní činnosti byl dokonán deset minut před koncem zápasu. "Nakonec rozhodla (...) opětovná minela domácích, kteří přišli velmi lacino o míč a rychlou akci soupeře zakončil střídající Stodola," informuje referát z utkání na klubovém webu Poličky.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Polička tak vede tabulku přeboru Pardubického kraje, i díky tomu, že v týdnu porazila v předehrávce rezervu Chrudimi 3:2.

Stále suverénní jsou Pardubičky. "5 zápasů, 5 výher! A-tým pokračuje ve skvělé jízdě," konstatuje klubový web. Tentokrát fotbalisté Pardubiček doma porazili Žamberk 2:1.

Výsledky 5. kola: Česká Třebová - Třemošnice 4:0, Litomyšl - Polička 2:3, Lanškroun - Letohrad B 3:0, Svitavy B - Choceň 1:0, Heřmanův Městec - Moravany 2:1, Hlinsko - Holice 3:1, Dol. Újezd - Chrudim B 1:1, Pardubičky - Žamberk 2:1.