• 0
Nesmírně vyrovnaná je tabulka přeboru Pardubického kraje. O první příčku se přetahuje rezerva Pardubic spolu s Holicemi. Před posledním utkáním vedli ještě soutěž fotbalisté Pardubic B, nicméně po výhře nad Poličkou až na penalty klesli na druhé místo. Na čele je totiž po 26. kole po kanonádě 6:0 do sítě třetího celku Chrudimi B vystřídaly Holice. Podívejte se na video.

Polička si ambice na ovládnutí přeboru Pardubického kraje v probíhající sezoně nedělá. Její soupeř z 26. kola soutěže, rezerva Pardubic, ovšem ano.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Střetnutí obou celků přineslo vyrovnaný zápas, v němž museli hosté z Pardubic dotahovat vedení domácích. To se jim nakonec povedlo díky trefě Davida Pánka z 60. minuty. Utkání musel rozhodnout penaltový rozstřel, který nakonec ovládla rezerva Pardubic.

V dalším klání kola se střetly druhé Holice se třetí rezervou Chrudimi. Žádný vyrovnaný boj se ovšem nekonal, domácí fotbalisté vedli po prvním poločase 3:0.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ve druhém dějství dokončili hráči Holic demolici hostů a vyhráli jasným poměrem 6:0, když si tři branky připsal Jindřich Václavek. Holice se po výhře posunuly na čelo soutěže.

Výsledky 26. kola: Holice - MFK Chrudim B 6:0 (3:0), Slatiňany - Choceň 2:0 (1:0), Žamberk - Česká Třebová 1:0 (0:0), Přelouč - Moravany 5:3 (3:2), Letohrad B - Svitavy 0:4 (0:0), M. Třebová - Třemošnice 3:2 np (2:2), Polička - Pardubice B 1:2 np (1:1), Hlinsko - Lanškroun 4:1 (2:1).