• 0
Krize jak má být. Fotbalisté rezervy Letohradu se i po devátém hraném kole přeboru Pardubického kraje souží. Devět zápasů, devět porážek - taková je jejich bilance. Naposledy doma padli s Moravanami jasně 0:3. Sestřih gólových momentů tohoto kola najdete na videu.

Když má tým nula bodů na kontě, je logické, že i počet vstřelených gólů bude velmi nízký. Letohrad B jich zatím nastřílel pouhých sedm, teď o víkendu vyšel střelecky naprázdno.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Bezgólový stav trval do 42. minuty, když se prosadil Lukas. Jenže hosté měli také Poláčka a ten v druhé půli dvakrát udeřil. A bylo rozhodnuto, Moravany zvítězily 3:0.

„Jsem rád, že jsme tento zápas zvládli. Ale výhra se nerodila jednoduše,“ podotkl pro pardubicky.denik.cz kouč vítězů Miroslav Kaluža. Moravany nyní uzavírají první polovinu tabulky a na čelo ztrácí šest bodů.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Soutěž vede o skóre Polička, jež zvládla domácí duel se Svitavami až v penaltovém rozstřelu. Stejně si vedly i druhé Holice ve střetnutí s Českou Třebovou.

Výsledky 10. kola (9. hraného): Holice - Česká Třebová 2:1 np (1:1), Žamberk - Pardubice B 1:2 (1:1), Přelouč - Lanškroun 2:1 np (1:1), Slatiňany - Třemošnice 3:0 (2:0), Letohrad B - Moravany 0:3 (0:1), Polička - Svitavy 2:1 np (1:1), Hlinsko - Choceň 3:0 (0:0), M. Třebová - MFK Chrudim B 0:1 (0:0).