Radost fotbalistů Pardubic

Radost fotbalistů Pardubic | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Závěr sezony vyšel. Fotbalové Pardubice porazily lídra ze Znojma

• 0
Derniéra sezony se druholigovým pardubickým fotbalistům vydařila. Ve středeční dohrávce 17. kola porazili na trávníku Pod Vinicí Znojmo 3:1, když se jim povedlo otočit skóre po vedoucí brance soupeře z 10. minuty. Jako nováček tak v soutěži obsadili konečné sedmé místo.

"První poločas jsme hráli hodně ustrašeně, měli jsme velké hřiště a připadalo mi, že máme trochu respekt. Chyběl nám důraz v osobních soubojích," řekl po zápase trenér Pardubic Jiří Krejčí.

Podle něho mužstvu zásadním způsobem pomohl gól Vencla hlavou po trestném kopu, kterým vytáhlý stoper vyrovnával těsně před přestávkou na 1:1. Ve druhém poločase pak o výhře rozhodly trefy Jeřábka a střídajícího Rezka.

"Druhý poločas už byl podle představ, víc jsme zahustili hřiště a mohli vyrážet do protiútoků. Když jsme vedli, věřil jsem, že bychom vítězství mohli uhájit," dodal kouč.