Diskuze

Jihlavský tlak proti Spartě zastavila až Jawova ztracená kopačka

Ve středeční pohárové bitvě proti pražské Spartě předvedli sympatický výkon a nebyli daleko k překvapivému výsledku. Jak nyní jihlavští fotbalisté zvládnou návrat do programu druhé ligy, ve které se v neděli představí na Žižkově?
OU
Uživatel požádal o vymazání
1 0
možnosti

J40a54n 87Č18e82k74a44l

27. 9. 2019 9:43

Jakkoliv bych to Jihlavě přál, tak přiznejme si, už ke konci druhé půle tahali nohy, už ten gól na 2:1 byl důsledkem absolutního nepohybu domácích, takže i kdyby nakrásně v tom závěrečném vzepětí vyrovnali, tak prodloužení by už fyzicky nedali...

5 0
možnosti
DZ

D66a61v67i46d 52Z22e40m90a47n

27. 9. 2019 10:03

No ten tlak bohužel vznikl částečně opravdu tím, že Jawo byl najednou několik minut mimo hřiště. Na hrotu neměl kdo zachytávat balony a obrana se dostala pod tlak, protože si to Sparta vzadu jednodušše sbírala. Ale síly asi docházely, to asi jo.

2 0
možnosti
MF

„a nebyli daleko k překvapivému výsledku" ;-D chtěl bych vidět jednoho člověka, kterého by remíza překvapila