• 0
Nejhorší tým napříč všemi fotbalovými přebory schytal další výprask. Kynšperk podlehl Mariánským Lázním 0:12 a není to poprvé, co inkasoval tolik branek. Během 22. kola přeboru Karlovarského kraje si v dresu domácí Viktorie dokonce dva hráči připsali hattrick. Podívejte se na video.

Beznadějně poslední Kynšperk neměl proti druhým Mariánským Lázním žádnou šanci. „Už před zápasem bylo slyšet, že nechtějí dostat hodně gólů,“ vyprávěl trenér Viktorie Štěpán Hirschl.

To se však úplně nepovedlo.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

V úvodním dějství padlo hned šest branek - a o tři z nich se postaral Jaroslav Sadílek, který tak v rozmezí 16. a 35. minuty zaznamenal čistý hattrick, jelikož jeho střeleckou šňůru nikdo nepřerušil. Další góly nasázela Viktoria během okamžiku - dvakrát se trefil Jan Kovář, jednou Jaroslav Kovařík - a v 39. minutě svítil na ukazateli stav 6:0.

Mariánské Lázně se prosadily šestkrát i ve druhé půli, hattrick navíc zkompletoval i Kovařík. Po dvou gólech přidali Jan Bílek s Tomášem Kabelákem a skóre domácích se zastavilo na čísle 12.

„Jejich gólman ještě zachránil další naše tutovky a byl to jednoznačný zápas, který byl pro nás celkem jednoduchý,“ dodal pro fotbalunas.cz Hirschl.

22. kolo: Mariánské Lázně - Kynšperk 12:0

Poznámka: Započítány jsou pouze zápasy, v nichž jeden z týmů vstřelil alespoň osm gólů.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Výsledky 22. kola: Hvězda Cheb - Král. Poříčí 1:0 np (0:0), Březová - Ostrov 2:3 np (2:2), Mar. Lázně - Kynšperk 12:0 (6:0), Nejdek - Toužim 4:0 (1:0), Lomnice - N. Sedlo 3:4 np (3:3), Chodov - Citice 6:2 (4:0), Loko K. Vary - FC Cheb 4:3 (1:1).