• 0
Napřáhl přibližně ze třiceti metrů a míč se od břevna odrazil do brány. Krásný gól se povedl Davidu Šmahajovi z Bzence ve 20. kole fotbalového přeboru Jihomoravského kraje. Lídr soutěže nakonec porazil IE Znojmo 3:1. Stejným skóre skončil i duel Bosonohy-Ivančice, za domácí se trefil bývalý reprezentant Richard Dostálek. Podívejte se na video.

Šmahajova chvíle přišla ve 44. minutě zápasu a jednalo se o exkluzivní fotbalovou parádu. Bývalý hráč Zlína či Znojma trefil balon z velké dálky skvěle a o břevno zvýšil vedení Bzence nad Znojmem na 2:0. Se svými spoluhráči nakonec ještě jeden gól přidal a utkání skončilo 3:1. Bzenec tak i nadále vévodí tabulce přeboru se 46 body, s desetibodovým náskokem na druhé Bohunice.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Bosonohy byly v utkání proti Ivančicím v jiné situaci - o poločase prohrávaly o jeden gól, po rohu se prosadil Martin Štěpanovský. Domácí však okamžitě po přestávce vyrovnali. Roman Havlík unikl obraně Ivančic a nasadil jesličky brankáři - 1:1.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Hráči domácího celku poté obrali hosty uprostřed hřiště o míč a založili rychlý kontr, na jehož konci stál Petr Kulík a otočil vývoj zápasu. V závěru se prosadil bývalý hráč Brna či pražské Slavie Dostálek, jenž si u půlícího kruhu přehodil protihráče a upaloval sám na bránu. Na hranici vápna zvládl silový souboj a uzavřel skóre svým dvanáctým gólem v sezoně na 3:1.

Výsledky 20. kola (19. hraného): Moravská Slavia - Lanžhot 2:3 (0:2), Rousínov - Bohunice 0:4 (0:2), Jevišovice - Vojkovice 1:3 (0:3), Novosedly - Bystrc 0:3 (0:1), Bzenec - IE Znojmo 3:1 (2:0), Boskovice - Sparta Brno 0:1 (0:0), Bosonohy - Ivančice 3:1 (0:1), Ráječko - Mutěnice 3:0 (3:0).