• 0
V předehrávce 17. kola fotbalového přeboru Jihomoravského kraje si zastříleli hráči Moravské Slavie. Ačkoli v poločase vedli nad Vojkovicemi „pouze“ 1:0, gólovou smrští v rozmezí 60. a 75. minuty upravili skóre na konečných 5:0. Na pěkné branky sedmého celku soutěže se podívejte na videu.

Fotbalisté patnáctých Vojkovic byli v prvním poločase pro Moravskou Slavii vyrovnaným soupeřem. Jediným střelcem úvodní pětačtyřicetiminutovky byl Lukáš Černý, jenž unikl po pravém křídle a střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Ve druhém dějství navýšil náskok Moravské Slavie po hodině hry Radim Záruba, jenž dostal milimetrovou přihrávku mezi soupeřovy obránce a tváří v tvář gólmanovi si poradil. O chvíli později už domácí vedli o tři branky – na pravé straně hostí bylo spousta prostoru, který domácí ochotně využili. Po přihrávce z levého křídla se prosadil Jan Veselý.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Poté viděl červenou kartu vojkovický Jakub Dvořák a obrana hostů ještě dvakrát kapitulovala – obě branky padly po levé straně. Nejprve utekl Jakub Šťourač a na konečných 5:0 uzavřel svou druhou trefou v zápase Veselý.

Výsledky 17. kola (15. hraného): Bosonohy - Boskovice 0:3 (0:0), Moravská Slavia - Vojkovice 5:0 (1:0), Bzenec - Bohunice 2:0 (1:0), Novosedly - Mutěnice 1:3 (1:2), Jevišovice - Ivančice 0:2 (0:1), Rousínov - Sparta Brno 2:1 (0:0), Lanžhot - Bystrc 1:2 (1:0), Ráječko - M. Krumlov 2:1 (0:1).