• 0
Jedním z adeptů v přeboru Jihočeského kraje na postup do divize je Jindřichův Hradec. Fotbalisté tamního klubu ale v 21. kole nečekaně zaváhali na hřišti Hluboké nad Vltavou a v boji o čelo tabulky ztratili. Podívejte se na video.

Nyní je situace v tabulce následující:

1. Osek, 42 bodů, naposledy jasná výhra nad Dražicemi 4:0 (všechny branky padly až po změně stran).

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

2. Jindřichův Hradec, 40 bodů, naposledy nepříjemná remíza s Hlubokou 2:2.

Jindřichův Hradec přijel na Hlubokou, která se potácí v dolních patrech tabulky, jako favorit. První půle tak ale nevypadala - skončila bez branek.

Hosté se prosadili až po hodině hry, kdy po standardní situaci mířil hlavou přesně Horka.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Pak ale nastal bleskový obrat domácích. V 79. minutě nejprve mexický útočník Duran napřáhl z hranice šestnáctky a vyrovnal. Uplynuly pouhé tři minuty a Křiváček po rohu zajistil Hluboké vedení.

Jenomže Jindřichův Hradec zachránil alespoň bod. Záhy se po trestném kopu trefil hlavou Císař a bylo srovnáno.

„V tomto zápase jsme podali špatný výkon, který má daleko do našeho standardu. Chyběl nám pohyb tolik potřebný k rozbití hlubockého bloku, nebyl tam nápad a celkově to byl zatím náš nejhorší zápas na jaře,“ podotkl pro jihoceskyfotbal.cz kouč hostujícího celku Marek Černoch.

Výsledky 21. kola: Veselí - Prachatice 1:0 (1:0), Čimelice - Dačice 4:2 (2:1), FK Soběslav - Třeboň 0:2 (0:2), Osek - Dražice 4:0 (0:0), Rudolfov - Jankov 0:3 (0:1), Želeč - FC Písek B 2:0 (0:0), Sedlice - Kaplice 3:1 (1:1), Hluboká - J. Hradec 2:2 (0:0).