• 0
Taková trefa v 87. minutě se jen tak nevidí. Filip Grepl se ve vápně vehementně natahoval po centru, a nejenže dokázal na míč dosáhnout, ale navíc ho v neobvyklé pozici ve výskoku poslal z voleje do horního rohu. Česká Třebová tak díky němu dosáhla v 16. kole přeboru Pardubického kraje alespoň na bod za remízu 2:2. Podívejte se na video.

„Ani se mi nezdálo, že by mohl balon vůbec ze vzduchu zasáhnout, a on ho trefil nechytatelně do protipohybu Slaného,“ nechápal Greplovu krásnou trefu asistent trenéra Poličky Roman Kysilko v rozhovoru pro klubový web.

Hosté dvakrát v zápase vedli, ale nakonec musely rozhodnout až penalty - které přiřkly Poličce druhý bod. „Myslím, že jsme byli lepší a zasloužili si vyhrát za tři body,“ dodal Kysilko.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Tabulku vedou Slatiňany o šest bodů, v 16. kole se protrápily k penaltové výhře na hřišti Svitav. Nejvyšší výsledek víkendu si připsala rezerva Chrudimi, která nasázela poslední Přelouči čtyři branky, jež rovnoměrně rozdělila do obou poločasů.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 16. kola: Libišany - Dolní Újezd 4:1 (3:0), Holice - Moravany 1:0 (1:0), MFK Chrudim B - Přelouč 4:0 (2:0), Choceň - Hlinsko 0:2 (0:0), Třemošnice - H. Městec 1:0 np (0:0), Česká Třebová - Polička 2:3 np (2:2), Svitavy - Slatiňany 1:2 np (1:1). Utkání M. Třebová - Žamberk bylo odloženo na 4. května.