Diskuze

Hradecký kouč Prokopec: Dostali jsme facku, není ale důvod k panice

V hlavě si už připravoval pokyny pro druhý poločas, které by týmu za mírně nepříznivého stavu 0:1 pomohly k otočení výsledku. Jenomže v posledních čtyřech minutách úvodního poločasu zápasu ve Frýdku-Místku je musel trenér Hradce Luboš Prokopec výrazně přehodnotit, jeho tým totiž dostal dvě branky a na přestávku tak vyrazil s téměř neřešitelnou ztrátou tří gólů.

Už přes sestupem HK, se mně nelíbil postup trenéra Prokopce, když se začal zbavovat starších hráčů, protože si myslel, že GL, může hrát s dorostenci ? Ve stresových situacích postupu do GL by se moc hodili

1 - 2 starší/zkušení hráči ?!  Před možným návratem do GL, jsem moc Prokopcovi nevěřil. Teď dostane další facku a  postup do GL bude silně ohrožen ! Opravdu důvod k panice je naprosto reálný  ?!

0 0
možnosti

Že vyhrajou na Vltavíně se dalo předpokládat... A co by se asi dalo říci před zápasem Hradce ve Frýdku...Opět alibistické hodnocení výkonu, už jen chybí říci, že hráči hrají na hraně svých možností a že až na výjimky jsme vlastně všichni s