ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Fotbalisté Líšně ve druhé lize porazili Vyškov a vrátili se na druhé místo

• 1
Fotbalisté Líšně v dohrávce 16. kola druhé ligy doma zvítězili nad nováčkem Vyškovem 2:0 a vrátili se na druhé místo. Na lídra tabulky a městského rivala Zbrojovku Brno ztrácí devět bodů.

Favorizovanou Líšeň poslal do vedení ve 24. minutě Machalík. Domácí měli převahu i další šance, ale pojistku přidali až v 84. minutě zásluhou střídajícího Francouze Toutoua. Líšeň naplno bodovala po dvou zápasech, Vyškov prohrál třetí z posledních čtyř kol a je desátý.

SK Líšeň 2019 - MFK Vyškov 2:0 (1:0)

Branky: 24. Machalík, 84. Toutou Mpondo. Rozhodčí: Cieslar – Mikeska, Líkař. ŽK:8. Pašek, 30. Minařík - 56. Macej, 75. Ilko, 80. O. Vintr. Diváci: 620.

SK Líšeň 2019 Veselý – Pašek, Otrísal, O. Ševčík (C), Lutonský – Minařík (76. Černín) – Bednář (73. Matocha), Málek, Šumbera, Machalík (87. Krška) – Zikl (73. Toutou Mpondo).

MFK Vyškov Kinský – Ilko, Srubek, Štěpánek (64. Lacík), Němeček (46. Harušťák, 69. Simr) – Cabadaj, Lahodný – O. Vintr, Moučka, Klesa (C) (46. Dan Jambor) – M. Sedlák (46. Macej).