Radost fotbalistů Líšně.

Radost fotbalistů Líšně. | foto: Patrik Uhlíř, MAFRA

Líšeň i bez opor uzavřela druholigový podzim výhrou nad Chrudimí

• 5
Fotbalisté Líšně i bez svých dvou nejlepších střelců uzavřeli podzimní část druhé ligy výhrou nad Chrudimí 2:0. O výhře brněnského celku, který skoro celou předehrávku 16. kola odehrál v početní výhodě, rozhodli Václav Minařík a Ondřej Vintr.

Domácí se kvůli trestům za žluté karty museli obejít bez autora šesti branek Marka Vintra a pětigólového Jana Hladíka, ale příliš jim to vadit nemuselo. Už v 17. minutě byl totiž vyloučen obránce Chrudimi Jakub Krčál a Líšeň přesilovku dvakrát využila. Krátce před přestávkou se trefil Minařík a v 67. minutě přidal pojistku Vintr.

Líšni v neúplné tabulce patří sedmé místo, Chrudim je jedenáctá. Zbývající zápasy posledního podzimního kola druhé ligy jsou na programu příští týden.

SK Líšeň - MFK Chrudim 2:0 (1:0)

Branky: 42. Minařík, 67. O. Vintr. Rozhodčí: Hanousek – Kříž, Vlček. ŽK:63. Bačo - 90+3. Ujec. ČK:16. Krčál. Diváci: 1015.

SK Líšeň Šustr – Jeřábek, Hlavica (C), Bačo, O. Ševčík – Ad. Čermák – Reteno Elekana, Demeter (86. Suchý), Minařík (73. Rolinek), Bednář (46. O. Vintr) – T. Machálek.

MFK Chrudim Zíma – Řezníček, Krčál, Vencl (81. Drahoš), Hlavsa – Kesner, Hynek (57. Ujec), Janoušek, T. Dostálek (66. Froněk) – Rybička, Vašulín.