ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Veronika Hejnová

Fotbalisté Vlašimi jsou po výhře nad Táborskem druzí v druhé lize

• 2
Fotbalisté Vlašimi vstoupili do jarní části druhé ligy domácí výhrou 2:1 nad Táborskem a poskočili na druhé místo tabulky. Po neúplném 17. kole Středočeši ztrácí 12 bodů na vedoucí Zbrojovku Brno.

Utkání mezi Spartou B a Varnsdorfem bylo odloženo kvůli nezpůsobilému hřišti.

Všechny branky ve Vlašimi padly už v prvním poločase. Domácí poslal do vedení po půl hodině hry Suchan a ve 42. minutě zvýšil Rigo. Těsně před pauzou snížil Tijani z penalty. Deváté Táborsko už po změně stran manko nedotáhlo a ve druhé lize nezvítězilo popáté za sebou.