• 0
Oba hráli řadu let českou nejvyšší soutěž. V současné době oblékají dres vedoucího týmu divize C Olympie Hradce Králové. Michal Demeter a Adrian Rolko rozhodli o výhře v rámci 14. kola na hřišti třetího Trutnova každý jedním gólem v posledních pěti minutách. Jaké další fotbalové momenty kolo přineslo? Na videu se podívejte na ty nejzajímavější.

Obranné řady Slovanu Bratislava vyztužoval sedm let. Dvě sezony odkopal v nejvyšší české soutěži za Vysočinu Jihlava, působil i v Bohemians Praha. Atmosféru reprezentačního výběru Slovenska do 21 let okusil Michal Demeter v jednom zápase.

V posledním 14. kole divize C si pak v 86. minutě postavil míč k penaltě a tu také suverénně proměnil do pravého horního rohu branky domácího Štastného. Vyrovnání ovšem přišlo záhy v 89. minutě, kdy se hlavou trefil trutnovský Martin Kejzlar.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Druhý ze zkušených královéhradeckých zadáků strávil podstatnou část kariéry v dresech FC Hradce Králové a Mladé Boleslavi. Po Kejzlarově vyrovnání o pouhé dvě minuty později Adrian Rolko využil svých 203 centimetrů výšky a míč ze standardní situace jistě dopravil hlavou do sítě. Protřelí obránci Olympie zařídili v posledních pěti minutách lídrovi tři body.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Trenér poraženého domácího celku Trutnova Miloš Dvořák neskrýval pro fotbalunas.cz zklamání: „Je velká škoda, že jsme tu poslední standardku neuhlídali, když už se nám předtím podařilo vyrovnat. Asi trochu zapracovala euforie po vyrovnávací brance. Nebyli jsme tak důslední a nedohráli zápas až do úplného konce. Olympie ukázala svou kvalitu, byla lepší na míči a lépe se pohybovala. I přesto si myslím, že by utkání slušela více remíza.“

Výsledky 14. kola: Suchdol - Litol 4:0 (3:0), Jablonec n.J. - Živanice 1:3 (1:1), Nový Bor - Vysoké Mýto 2:1 (1:0), Semily - Dvůr Králové 1:7 (0:5), Letohrad - Ústí n.O. 0:2 (0:1), Trutnov - Olympia HK 1:2 (0:0), Pěnčín-Turnov - Jaroměř 1:0 np (0:0), Kutná Hora - Admira Praha 0:1 (0:1).