Radomír Havel

narozen:16. 2. 1973
občanství:ČR
současné mužstvo:Viktoria Plzeň B
přišel:z klubu Plzeň
v mužstvu:od 1. 7. 2006
herní post:brankář
číslo dresu:0
odehráno v lize:89
vstřeleno v lize:0
odehráno v sezoně:0
vstřeleno v sezoně:0

Charakteristika

Začínal v Nýřanech, ligu chytal v Plzni, krátce působil v Olomouci a od roku 2000 je v Teplicích, kariéru mu přerušilo poranění plic. V létě 2003 ukončil kariéru a stal se sportovním ředitelem Plzně. Komplexně vybavený; fyzicky zdatný.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Teplice1. 7. 200030. 6. 2003
FC Viktoria Plzeň12. 3. 20051. 7. 2006
Viktoria Plzeň B1. 7. 2006doposud
Gambrinus liga 2005/2006:
KDatumDomácíHostéSKMHGŽČZN
3013. 5. 2006 AC Sparta PrahaFC Viktoria Plzeň1:30L0000
Celkem v sezóně:000000
  • Legenda ke sloupcům: K - kolo, SK - konečné skóre zápasu, M - počet odehraných minut, H - viz níže, G - góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty, ZN - viz níže
  • Legenda ke sloupci H (HRÁL): Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků
  • Legenda ke sloupci ZN (ZNÁMKA): 1 - vynikající výkon, 5 - velice špatný výkon
  • Poznámka: V tabulce jsou zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označeno mužstvo, za které nastoupil.
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.2000 - 30.6.2003FK Teplice6307701800000
2001/20026307702300000
2002/20030000200000
2005/2006 12.3.2005 - 1.7.2006FC Viktoria Plzeň0000100000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz