Radek Divecký

narozen:21. 3. 1974
občanství:ČR
herní post:útočník
odehráno v lize:196
vstřeleno v lize:45

Charakteristika

Dlouholetý patrner Pavla Verbíře z teplického útoku odešel v roce 2000 do korejského klubu Channum Dragons. Na konci března přišel na hostování do Liberce a v létě přestoupil zpět do Teplic. Pod trenérem Strakou však byl pouze náhradníkem. A tak dal přednost druholigové Mladé Boleslavi. V létě 2004 se do Teplic vrátil, ale v zimě přestoupil do Štětína. V lednu 2006 se do Česka vrátil, ale nešel do Teplic, přestoupil do Příbrami. Příbram ho v červenci 2006 uvolnila, tři měsíce byl bez angažmá a na konci září se domluvil na hostování v Bohemians 1905. V lednu 2007 přestoupil do druholigového polského klubu Jagiellonie.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Slovan Liberec31. 3. 20011. 7. 2001
FK Teplice1. 7. 200131. 12. 2003
FK Mladá Boleslav31. 12. 20031. 7. 2004
FK Teplice1. 7. 200431. 1. 2005
Pogon Štětín31. 1. 200515. 1. 2006
1.FK Příbram15. 1. 200630. 9. 2006
Bohemians Praha 190530. 9. 20061. 1. 2007
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 31.3.2001 - 1.7.2001FC Slovan Liberec3101037010040
2001/2002 1.7.2001 - 31.12.2003FK Teplice19952523201000101
2002/20037171578010041
2003/200469215611130010
2004/20056431477120050
2005/2006 15.1.2006 - 30.9.20061.FK Příbram100112120030060
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz