Petr Dragoun

narozen:19. 12. 1981
občanství:ČR
současné mužstvo:Litvínov
přišel:z klubu Ústí n. Labem
v mužstvu:od 6. 8. 2013
herní post:záložník
odehráno v lize:15
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Přestupy
klubpříchododchod
FK Teplice1. 1. 20011. 2. 2001
FK Teplice B1. 2. 20011. 7. 2003
FK Teplice1. 7. 200331. 12. 2003
FK Ústí nad Labem31. 12. 20031. 7. 2006
1. FC Slovácko1. 7. 200620. 1. 2007
FK Teplice20. 1. 20073. 1. 2008
FK Teplice B3. 1. 20081. 7. 2010
FK Čáslav1. 7. 20101. 1. 2011
FK Ústí nad Labem1. 7. 20116. 8. 2013
FK Chemopetrol Litvínov6. 8. 2013doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2003/2004 1.7.2003 - 31.12.2003FK Teplice11011000000
2006/2007 1.7.2006 - 20.1.20071. FC Slovácko515963600020
2006/2007 20.1.2007 - 3.1.2008FK Teplice294532700000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz