Patrik Gross

narozen:6. 5. 1978
občanství:ČR
současné mužstvo:Trnava
přišel:z klubu Kladno
v mužstvu:od 1. 7. 2010
herní post:obránce
odehráno v lize:96
vstřeleno v lize:1

Charakteristika

Obránce v červnu 2002 přestoupil z Vítkovic do Teplic, ale v severočeském klubu se při konkurenci Hunala a Rady neprosadil. Na jaře 2004 hostoval v Plzni. V létě se do Teplic vrátil, ale nový kouč Mareček o něj nestojí. Odchází na hostování do Ústí, v létě 2005 mění působišti a míří do Kladna. V únoru 2007 odchází na hostování do Čáslavi, v létě se vrací do Kladna. V létě 2010 přestoupil do Spartaku Trnava. Už dostatečně zkušený stoper, je důrazný, někdy však až příliš technický na úkor efektivity, chybí mu výbušnost.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Vítkovice1. 2. 20011. 7. 2002
FK Teplice1. 7. 200231. 1. 2004
FC Viktoria Plzeň31. 1. 20041. 7. 2004
FK Ústí nad Labem1. 7. 20041. 7. 2005
FK Teplice1. 7. 20051. 7. 2005
SK Kladno1. 7. 200510. 2. 2007
FK Čáslav10. 2. 20071. 7. 2007
SK Kladno1. 7. 20071. 7. 2010
Trnava1. 7. 2010doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2002/2003 1.7.2002 - 31.1.2004FK Teplice1109151141300010
2003/200400001300000
2003/2004 31.1.2004 - 1.7.2004FC Viktoria Plzeň8181091200000
2006/2007 1.7.2005 - 10.2.2007SK Kladno558853800020
2007/2008170520191900050
2008/2009981181171000020
2009/2010223925241110010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz