Martin Svoboda

narozen:2. 1. 1975
občanství:ČR
současné mužstvo:Litvínov
přišel:z klubu Jihlava
v mužstvu:od 1. 7. 2011
herní post:brankář
odehráno v lize:54
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Vyrůstal v pražské Slavii, pak prošel týmy Admiry, Písku, Neratovic, od roku 1999 byl v Hradci Králové. V lednu 2004 odešel na hostování na Xaverov, v létě přestoupil do Mostu. V lednu 2007 odchází na hostování do Blšan. V červenci 2007 se vrátil z hostování v Blšanech. Po sestupu Mostu do druhé ligy v roce 2008 přestoupil do Dukly Praha, později do Viktorie Žižkov. Od září 2011 je v Jihlavě, odkud po roce odešel. Poctivý ctižádostivý brankář, výborný na lajně, avšak dobrý i při nebezpečných centrech, umí likvidovat sólové nájezdy.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Hradec Králové1. 7. 19981. 1. 2004
SC Xaverov Horní Počernice1. 1. 20041. 7. 2004
Baník Most1. 7. 200410. 1. 2007
FK Chmel Blšany10. 1. 200720. 7. 2007
Baník Most20. 7. 200720. 7. 2008
Dukla Praha20. 7. 20081. 7. 2010
FK Viktoria Žižkov1. 7. 201020. 9. 2010
FC Vysočina Jihlava20. 9. 20101. 7. 2011
FK Chemopetrol Litvínov1. 7. 2011doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2001/2002 1.7.1998 - 1.1.2004FC Hradec Králové901101800000
2002/20033604401500000
2005/2006 1.7.2004 - 10.1.2007Baník Most265530300000020
2006/20073604401300000
2007/20081260141401600010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz