Autoporadna Auto ESA

Poradna

Ilustrační snímek

Na otázky odpovídá

Auto ESA

Jak vybrat ojetinu? A jak ji prodat? Na co si dát pozor při výběru a jaké auto vůbec vybrat? Porouchalo se vám auto? Nerozumíte svému automechanikovi? S čím spěchat do servisu a co může být nebezpečné pro vás i vaše auto? Ptejte se specialisty z Auto ESA Jindřicha Šilhánka.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

Prodej vozu
Dobrý den,
prodal jsem automobil na náhradní díly, když jsem přišel na registr vozidel bylo mi sděleno, že od nového roku již automobil na náhradní díly nelze prodat a že potřebuji potvrzení o likvidaci z vrakoviště. Auto je již rozebrané a na vrakovišti mi na "kastli" papír nevystaví. Jak se mám nyní zachovat? Děkuji za odpověď. S pozdravem Honza - otázka upravena poradcem
Honza
Auto ESA
Dobrý den, to je dost velký problém. Nezbývá Vám nic jiného, než počkat do roku 2015 na nový zákon, kde bude takové auto možné zlikvidovat, avšak počítejte také s tím, že to bude spojeno s nějakou pokutou.
Prodej vozu
Dobrý den,
rád bych věděl, jaká je optimální perioda výměny rodinného auta za nové z hlediska nákladů. Konkrétně pro vůz typu Opel Zafira při najetých 15 000 km ročne.
Je někde možné vidět obvyklý meziroční pokles ceny nového vozu s věkem? Řekněmě v procentech po dobu deseti let? Děkuji. - otázka upravena poradcem
Radek Č.
Auto ESA
Dobrý den, to opravdu takto určit nejde. Na životnost vozu má vliv kvalita údržby i používaných náplní a dílů, pokles hodnoty vozu pak ovlivňuje řada faktorů a zde hraje nemalou úlohu i výbava a motorizace konkrétního automobilu.
Prodej vozu
Dobrý den chtěl bych prodat své již nepojízdné auto na díly. Jaké jsou mé (právní) povinnosti, aby bylo vše v pořádku?

Předem děkuji za odpověď. - otázka upravena poradcem
Richard
Auto ESA
Dobrý den, lze udělat jedině ekologickou likvidaci. prodej na náhradní díly není podle zákona možný, jedině klasický prodej jako jakéhokoli jiného ojetého vozu i se všemi náležitostmi (evidenční prohlídka, platné povinné ručení, ekologický poplatek pokud je pro daný vůz vyžadován a poplatek za převod). Řešením není ani nechat vůz v tzv. polopřevodu, i když je to oblíbená praktika. Nová zákonná úprava, která vstoupí v platnost 1.1. 2015 proti tomuto jednání půjde (polopřevody budou zcela zrušeny) a úředníci dostanou možnost udělovat pokuty všem, co vůz v polopřevodu z dřívějška nechají.
Prodej vozu
Dobrý den. Chci prodat své auto a stratil jsem k němu velký techničák. Musím si prvně vyřídit duplikát na sebe, nebo lze provést prodej a na úřadu odhlásit auto s tím ze nový velký techničák už vystaví na nového majitele?
Děkuji - otázka upravena poradcem
prodej vozu
Auto ESA
Dobrý den, nejprve musíte nechat vystavit nový technický průkaz (duplikát), teprve pak lze vozidlo prodat. Pokud však už máte kupce, lze při vystavení nového TP rovnou udělat odhlášku na nového majitele a ušetřit si tak jednu cestu na úřad.
Prodej vozu
Dobrý den, chci se zeptat jak to funguje při prodeji vozu.
Doslechl jsem se že když při prodeji po dohodě s kupujícím napíšu do smlouvy zanedbatelnou prodejní cenu tak následné reklamace vad se na mě nevztahují.
Je to pravda. Děkuji za odpověď - otázka upravena poradcem
Josef
Auto ESA
Dobrý den, zákon mluví jasně. Když to řeknu jednoduše, prodávající nese odpovědnost za vady, které měl předmět prodeje (automobil) v době prodeje. Pokud s nimi nebyl kupující seznámen. Cena vozidla na toto nemá vliv.
Prodej vozu
Dobrý den.

Chystám se prodat své vozidlo bez TP. Přivezl jsem si ho ze zahraničí, kde bylo na úřadě řádně odhlášeno a po dovozu domů jsem svěřil proces přihlašování bohužel nesprávnému člověku, který mi TP ztratil nebo co já vím. Každopádně zmizel a s ním i šance dostat TP zpět. Nyní bych auto rád prodal alespoň na přestavbu nebo náhradní díly, ale nevím jaké to má mít formality. Mám vypsat kupní smlouvy s uvedením typu vozidla, VIN ... nebo prostě stačí jen předat "z ruky do ruky" a o víc se nestarat jako bych prodával kus plechu.

Děkuji.
- otázka upravena poradcem
WD
Auto ESA
Dobrý den, určitě bych napsal kupní smlouvu, v níž musí být uvedeno, že se jedná o vůz na náhradní díly.
Prodej vozu
Dobrý den, chci prodat Renault Laguna II. 1,9 turbodisel R.výr. 2004 100 HP.
najeto 250 000 km, udržovaný ve značkovém servisu, denně jezdi 60 km. do práce, 2x do měsíce Praha, roční km náběh cca 25.000 km Olej "Evolution 5W-40 měněn vždy po 20. tis. km místo 30.tis.
Dle vyjádření STK, na to co má najeto je ve velmi dobrém stavu. Interiér udržovaný bez poruchy.
Prosím o radu kolik si mám za něj říci? Mám obavy, že lidé se toho kilometrového náběhu zaleknou a raději sáhnou po vozu stejného stáří se stočeným tachometrem. Děkuji za odpověď. - otázka upravena poradcem
Franta
Auto ESA
Dobrý den, Vaše obavy jsou správné, bohužel většina motoristů v ČR přesně takto přemýšlí. Problém je i velice špatná pověst Laguny II, která sráží ceny až neuvěřitelně dolu. Udělejte si cenový průzkum pomocí internetu a podle toho nasaďte cenu. Radím ale cenu nepřehánět.
Prodej vozu
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat mám Auto v servisu chci ho prodat ale už se mi nechce dávat za opravu toho auta tak jestli se to dá nějak řešit? Jinak to je (Alfa Romeo156 TwinSpárk R.v 2001 1.8 Benzín 103 kw ) Díky předem
Fedor
Auto ESA
Dobrý den, tento model má opravdu špatnou pověst z důvodu vysoké poruchovosti. Proto hledá kupce těžko. Pokud má navíc technickou závadu, bude opravdu těžké takové auto prodat. Pokud ale seženete kupce a na danou závadu ho upozorníte (doporučuji dát její popis do smlouvy), je takový postup zcela správný, v souladu se zákonem a ničeho se obávat nemusíte.
Prodej vozu
Dobrý den.27.5.2013 jsem prodával vůz Škoda Fabia 1,4,r.v.2000.Byl jsem 2.majitel.Auto jsem vlastnil 5 let.Už při koupi na panelu svítila kontrolka od posilovače řízení.Servis mi sdělil,že se jedná pouze o špatné relé a jeho výměna vyjde na 3.500 Kč.Vzhledem k tomu,že na funkci posilovače to nemělo vliv,jsem jej neměnil.Na tento fakt jsem upozornil i kupujícího.Auto si projel,byli jsme i u jeho mechanika,kde si nechal auto prohlédnout.Nyní 22.11.2013 mi zatím ústně sdělil,že posilovač řízení nefunguje (dodatečně řekl,že při prudkém zatočení prý vynechává) a že chce zaplatit polovinu ceny opravy.Vím,že do půl roku má ze zákona možnost nárokovat případné závady (prý je to skrytá závada). Trochu mě ale zaráží,že s tím přichází 5 dnů před koncem lhůty a taky to,že je to skrytá závada,když volantem musí při řízení točit od začátku.Auto jsem prodával necelé dva měsíce po technické prohlídce a i můj mechanik mi sdělil, že funkce posilovače nebyla vadná.Mám šanci se bránit nebo musím platit?
Libor
Auto ESA
Dobrý den, pokud jste popsal problém s kontrolkou do smlouvy a uvedl jste, že je posilovač funkční, neměl by nastat žádný problém - kupující znal rizika a s vozem se před koupí seznámil. Pokud to nemáte smluvně podloženo, asi se neubráníte. Avšak aby byl postup správný, musel by kupující vůz reklamovat písemně. Jinak bude v podobné situaci - tedy dle zákona postupoval správně, ale nemůže to doložit.
Prodej vozu
Dobrý den. Prodal sem své auto.Podepsali sme kupní smlouvu,převzal sem peníze a provedl sem odhlášku na nového majitele. Ale nový majitel se zatím nemá k vyzvednutí velkého techničáku,aby si mohl dodělat odhlášku. Adresu na něj mám,ale jak sem zjistil je to na městském úřadě. Mám mu zaslat velký techničák doporučeně na adresu městského úřadu? A nebo se ho snažit sehnat a dát mu ho osobně? Případně můžou mi z toho plynout nějaké problémy,když se mi ho nepovede doručit? Děkuji za odpověď. - otázka upravena poradcem
Pavel Bačovský
Auto ESA
Dobrý den, svou povinnost jste splnil, takže bych se na Vašem místě žádných problémů neobával. Já bych zvolil zaslání TP doporučeně na adresu.
Prodej vozu
Dobrý den, máme doma starší Škodu Octavii první generace. Jedná se o r.v. 1999(/12) s motorizací 1.9 TDi (81kW/110HP). Teoretický problém však může při prodeji nastat při pohledu na najeté km nebo to, že vozidlo, ačkoliv bylo vyrobeno před faceliftem je dvakrát havarované a přední i zadní nárazník už má faceliftovaný. Najeto má vůz již cca 560.000 km, ale je ježděno od cca 180.000km taxikářem (Klidná jízda - po městě i 4,5l/100km) Vozidlo má z pravé strany celkem dost prorezlé blatníky a turbo již táhne velice slabě. Zajímalo by mě tedy v tomto případě, jestli se vůz vyplatí ještě prodávat po případě za kolik by se dalo prodat? Předem děkuji.
Filip
Auto ESA
Dobrý den, prodat se určitě dá, ale spíše na náhradní díly.
Prodej vozu
Dobrý den, mám Fabii RS, r.v. 2005 a najeto 115 000 km, nehavarovanou. Prodat či neprodat? V souvislosti budoucích nákladů.
Váňa
Auto ESA
Dobrý den, v případě první generace, která používá manuální převodovku, bych se dalších nákladů neobávat - pokud je vůz dobře udržovaný, motor řádně zahříváte než plně využijete jeho schopností a před vypnutím jej zase necháte ochladit.
Prodej vozu
Dobry den, nevim jestli jste schopni mi poradit. Nicmene, vlastnim stary vuz (1997), ktery jsem si privezla z Anglie. Provozovala jsem jej v CR zhruba 1 rok na anglickych znackach. Momentalne vuz neni provozovan, je odhlasen v UK (jako exportovany), ale neprihlasen v CR (nelze prihlasit vozidlo s pravostrannym rizenim). Moje otazka zni: jak muze clovek postupovat, pokud se chce vozidla zbavit, at uz se jedna o ekologickou likvidaci ci prodej (poskytnuti za odvoz) na nahradni dily? Nerada bych se ucastnila neceho nelegalniho. Dekuji za Vas cas a pripadnou radu. Petra
petra
Auto ESA
Dobrý den, automobil lze bez problémů prodat na náhradní díly, toto ale určitě uvádějte ve smlouvě, včetně popisu vozu, kde zdůrazněte pravostranné řízení. Stejně tak lze vůz v ČR sešrotovat.
Prodej vozu
Dobrý den, má v dnešní době vubec cenu prodávat Škodu Felicia? Nebo se spíše vyplatí rozprodat na náhradní díly? (rv 2000, 1.6, combi - edice mystery, prorezlé blatníky) Děkuji.
Martin J.
Auto ESA
Dobrý den, těžko říct, záleží na celkovém stavu vozu. Na Vašem místě bych zkusil prodej celku a teprve pokud se nepodaří, zvážil bych rozprodání po dílech.
Prodej vozu
Dobrý den, v 08/ 2012 jsem koupil nový Opel Astra, kdy je nejvhodnější z hlediska ceny ho prodat - počet kilometrů a po kolika letech? Uvažuji o prodeji příští rok, ještě dokud bude vozidlo v záruce, nájezd očekávám cca 60-70tis.km. vozidlo je pravidelně servisované v autorizovaném servisu. Chtěl bych vědět, kdy je z pohledu prodejní ceny ideální vozidlo prodat a koupit nové. Nebo si ho mám nechat déle? Děkuji.
Martin
Auto ESA
Dobrý den, automobily s dosud platnou zárukou si hledají kupce dobře, zejména pokud vykazují Vámi uváděný nájezd. Platnost záruky příznivě ovlivňuje prodejní cenu, takže jestli uvažujete o výměně automobilu, prodat současný před vypršením záruky je dobrý nápad.
Prodej vozu
dobrý den, rád bych se zeptal, proč se ve Vašem autobazaru nevyskytují žádné renault laguny I v dieslu, pouze v benzinu? díky!
zájemce
Auto ESA
Dobrý den, jsou vozy, které zrovna skladem nemáme, to však neznamená, že se nemohou objevit. Staré modely jako je první generace Renaultu Laguna pocházejí většinou z protiúčtu, takže pokud nám vůz nikdo touto formou nenabídne, nemůže se v nabídce vyskytnout. Modely, o něž není velký zájem, určitě nijak shánět nebudeme.
Prodej vozu
Dobrý den, před 3 lety jsem koupil v bazaru ojetý vůz z rv. 2005 se stavem tachometru 112000km a letos když jsem vůz prodal mi byl vrácený, že měl v roce 2009 najeto 250000km.mohu se ještě nějak bránit. podle všeho to vypadá ,že byl stočený o 130000-150000km. V bazaru asi neuspěju :-( Děkuji za odpověď
Libor
Auto ESA
Dobrý den, záleží na tom, co máte ve smlouvě, ale myslím, že opravdu neuspějete. Problém je v tom, že nedokážete, kdo počítadlo ujeté vzdálenosti stočil.
Prodej vozu
Dobry den,potrebuji poradit prodal jsem auto za simbolickou cenu ,protéoze jsem nemel na opravy jsem invalidni duchodce 3 st a mam ztp karticku .Vztahuje se na mě dan s prodeje auta?Nebo mam nějake ulevy?
Matěj
Auto ESA
Dobrý den, žádnou daň platit nemusíte.
Prodej vozu
Dobrý den, má cenu k Vám vozit auto s 200 tis. km, 4 roky staré, diesel, 2 l obsah motoru?
Ondřej V.
Auto ESA
Dobrý den, záleží spíše na stavu automobilu než počtu ujetých kilometrů. V neposlední řadě je také důležitá historie vozu. Vysoký kilometrový nájezd není překážkou.
Prodej vozu
Dobrý den, Když mám auto,které chci prodat,ale je po havárii přelakované částečně,uvádíte pak do inzerátu,že dané vozidlo bylo havarované? V skoro žádném inzerátu na internetu není zmínka o havárii,kam se všechna ta bouraná auta (a stačí přelakování po tukanci) poději?
Přecechtěl
Auto ESA
Dobrý den, běžně zájemce o ojetý automobil informujeme o skutečnosti, že byl opraven po havárii (pokud tomu tak je), ale nenabízíme vozidla, která prodělala vážnější nehodu. Tedy taková, která měla poškozeny nosné části. Jak správně píšete, aut, jež prodělala nějaký ťukanec je celá řada. To však neznamená, že jde o špatný vůz. Samozřejmě za předpokladu, že byl správně opraven. Problémem jsou automobily po větších nehodách, kde bylo nutné rovnat nosné části karoserie. Takovým je lepší se vyhnout. Proto je nevykupujeme ani neprodáváme. Jak je to u jiných prodejců ale nemohu soudit.
Prodej vozu
Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Chtěla bych darovat své auto vnukovi. Jedná se o auto Simca 1301 z roku 1968. Zajímalo by mě jestli bude vnuk muset platit nějakou daň (ekologickou, daň z daru apod.). Děkuji Vám za vaší odpověď. Zdraví Marta Hoferová, Jičín
Marta
Auto ESA
Dobrý den, tento automobil by mělo být možné přihlásit jako historické vozidlo. Pak by se na něj tzv. ekologická daň nevztahovala. Pro pohyb historických vozů ale platí určitá omezení, která Vám nejlépe vysvětlí na některém veterán klubu. Jinak jde v tomto případě o „eko poplatek“ ve výši 10 000 Kč. Od tohoto poplatku jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP. Jaká je výše darovací daně Vám řeknou na příslušném finančním úřadě. Její určení ale nemusí být snadné, protože vychází z ceny vozidla. Běžně se to takto nedělá. Máte totiž možnost automobil vnukovi prodat, a to za libovolnou částku, třeba jen symbolickou. Toto je běžná praxe. Navíc kupní smlouva se mu hodí při přihlašování vozidla. Osobně bych volil tuto cestu a kromě zmiňovaného ekologického poplatku nic neřešil.
Prodej vozu
Mám firemní auto Seat Cordoba 1,4MPI s klimatizaci z roku 2000 a najeto jiz mam 235tisic KM. Na aute je reklamni polep. Myslite, ze je mozne toto auto vubec prodat, pripadne za kolik? Chtel byc si poridit auto jine.
Vladimír Večeřa
Auto ESA
Dobrý den, vůz je určitě možné prodat, otázkou je, jak bude vypadat po odstranění polepu. Cenu takto od stolu nelze určit.
Prodej vozu
Dobrý den, mám starého megana (1997) a odešly mi v něm budíky na kterých bylo 155000km. Koupil jsem si nové z vrakoviště na kterých je 70000km. Myslíte si, že je to trestné kdybych chtěl auto prodat v bazaru a řekl bych jim že tam jsou noné budíky?
Marek
Auto ESA
Dobrý den, ne, to rozhodně trestné není. Pokud kupujícího upozorníte, že byla provedena výměna, nemáte se čeho obávat.
Prodej vozu
Dobrý den,prosím o radu.Potřebujeme udělat převod Felicie Comby,rok výroby 1996, převod bude v rámci Prahy,pouze změna vlastníka.Prosím,kolik cca buu platit za převod? Díky moc,DW. mail:W,Dasa@seznam.cz
D.Weissová
Auto ESA
Dobrý den, veškeré platby spojené se změnou majitele jdou na vrub nového majitele. Poplatek za evidenční prohlídku je nejčastěji okolo 300 Kč, samotné přihlášení stojí 800 Kč a pokud u vozu ještě nebyla uhrazena tzv. ekologická daň, musí se při přihlašování zaplatit. U Felicie činí dle motorizace 3000 nebo 5000 Kč.
Prodej vozu
Dobry den, Jaky je prumerne cenově rozdil,když dám auto na protiučet a když jej necham v komisi? Za jak dlouho se prumerne auto v komisi prodá? (VW Passat 2002/96kw/sedan/230 000km)
Pavel
Auto ESA
Dobrý den, cenové zvýhodnění u obchodu, kde je realizován protiúčet se pohybuje v rozmezí do 10.000,- (cenový rozdíl individuálně posuzuje manažer nákupu ve spolupráci s manažerem prodeje). Realizace prodeje vozu v komisi je přibližně 14 dní. Samozřejmě tuto dobu nelze garantovat. Liší se v závislosti na modelu vozu, jeho ceně, stavu a situaci na trhu.
Prodej vozu
Zdravím. Jaké velké SUV do 500tis. a s kvalitním naftovým motorem? Dlouho jsem pokoukával po LR Range Rover 3.0 TD6 ale zjistil sem že tato motorizace je slabá a převodovky odcházejí. Prosím o navrhnutí více variant konkurentů. Děkuji, Tafallari
Arben Tafallari
Auto ESA
Dobrý den, doporučil bych BMW X5 30d, nebo 35d. Vznětové agregáty mnichovského výrobce jsou v současné době na na špici segmentu. Další volbou by mohl být MB ML 320 CDi.
Prodej vozu
Prodej Octavia combi 1.9 Tdi, 190 000 najeto, rok 12/2006, plna vybava, bez servisni knizky, top stav
Renata
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line"
Prodej vozu
zakolik mohu prodat Fabii .v.2000 najeto 145000km motor 1,4 50kw bez klimatizace
gabriel
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
prodam auto renolt megan 1.4 zeleno modra metaliza prvni majitel r.výroby2000
Emil
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html, nebo navštivte naše Autocentrum ESA a.s. a my Vám nabídneme okamžitou možnost výhodného výkupu a vyřídíme veškerou administrativu.
Prodej vozu
Dobrý den, poradili byyste mi, prosím, jak se pohybuje prodejní cena na trhu za vozidlo VW Passat 1,9 TDI, r.v. 2003, výborný stav, nebouraný, najeto 170 tis. Kč. Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. FK
Fr. Koudelka
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den jak se pohybuje cena u voz zn Kia Picanto 1,0, rok výroby 2005, najeto 50 tis.km Děkuji
Dan
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, mám faborita grínlajn. Koupil jsem ho v roce 90. Jezdí furt jak novej. Za kolik by se dal prodat? Mám najeto 64tisic.
Slávek
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobry den, jaka je prosim prodejni cena: Opel Astra Classic Caravan, r.v. 2000, 1,6 ; 160tis.km, modra barva, tazne, 3.majitel, Cena pred 3 lety 55000,-, investice za opravy v trech letech 60000,-. Dekuji.
Celaveq
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
DObrý den, jaká je reálná prodejní cena za Ford Focus combi 1.8 16V rok výroby 12/1999 najeto 145.000. Děkuji Vám za odpověď.
Tonda
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
dá se prodat ještě octávia 1,90tdi z roku 1997 najeto 145000 km a za kolik .
václav
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, jaká je současná prodejní cena BMW 320D E46 rok 2000 a najeto cca 260000. Ale po servisu. Děkuji
Mirek
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, jaká je současná prodejní cena BMW 320D E46 rok 2000 a najeto cca 260000
Mirek
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den jaká je orientační cena při výkupu na protiúčet. FORD FIESTA 1,3 51kw 2004 klima , central, mlhovky, střešní nosič naj. cca 80 tis, km
Miroslav
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, jsem 2. majitelka a chci prodat Opel frontera sport 2.2, r. výroby 2000 (krátká verze), litá kola nebourané najeto 170.000km benzín-představba na LPG (bomba pod nápravou). Kolik bych za něj mohla dostat? Je možné, pokud bych si u vás koupila auto dát toto na protiúčet? Děkuji. Eva S.
Eva
Auto ESA
Dobrý den, forma nákupu protiúčtem je v našem autocentru běžná a finančně zajímavá, protože je cenově zvýhodněná. Využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, za kolik se dá prodat Renault Clio Grandtour, r.v. 2008, motor benzin 1.2 TCE (74kW), najeto 90500 km, první majitel, ESP, manuální klimatizace, 4 airbagy. Děkuji
Jirka
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, rád bych věděl orientační cenu Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v. konec roku 2006, 2. majitel, naj. 150 000 km vůz zachovalý,
Jan
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den,prosím orientační cenu prodeje VW Passat kombi 1,9TDI,96kW,koupeno v ČR,Serviska,2 majitel,najeto 158000km,r.v.12/2004. Děkuji
Milan
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, za kolik by se dala prodat Škoda Octavia II, 2.0 TDI, r.v. 2008, najeto 65 000km, výbava Elegance+, servisní knížka . Děkuji
Pepa
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Přeju zajímavější dotazy,ale já mám tento a předem děkuji: dal by se ještě vůbec prodat vůz Ford Escort LX 1,9, velmi dobrý stav z r. 1992 2. majitel, pouze špatný stav výfuku, najeto opravdu jen kolem 250 tisíc, nové zimní i letní gumy, negarážováno.
Marki
Auto ESA
Dobrý den, pokud je vůz ve výtečném stavu, rádi jej od Vás vykoupíme, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Pane Šilhánek, syn mi nabídl mladší auto a já se Vás zdvořile ptám: co se dá udělat s VW Golf 3, RV 1995, 254 tkm, zachovalý stav / na dálnici dokáže klidně 150 /, když neutáhnu nákladově 2 auta ? Přeji Vám krásné dny, zdravím a děkuji. ZB kaama1@seznam.cz
Zdeněk
Auto ESA
Dobrý den, pokud je vůz ve výtečném stavu, rádi jej od Vás vykoupíme, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, za kolik lze prodat BMW 118d, najeto cca 163000 km, M paket, r. výroby 2008. Děkuji.
Míra
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobry den, jaka je prosim nyni cena na trhu Ondravie I VRS rv.03'' najeto:195tis.servisni kn. Diky
Ondra
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na cenu vozu Honda civic 1,6 ,rok výroby v roce 2003, najeto 73000km, standartní vybavení, garážován, druhý majitel,pravidelné prohlídky v Honda servisu,servisní knížka. Děkuji za odpověď
jardapol
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, jaká může být cena za Citroen Xsara kombi, 2,0 HDI break, r.v. 2000, 66kW, 2. majitel, taž. zařízení, najeto 165 000 km? Děkuji za odpověď.
hana
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html
Prodej vozu
Dobrý den, jaká by byla orientační výkupní cena vozu Opel Vectra C Combi, r.v. 2006, 1.9 CDTI 110 kW, najeto 105 000, výbava Cosmo (aut. klim., bixenovy, polokožený interiér, park. senzory vpředu i vzadu apod.)? 2. majitel, prodáno v ČR, serv. kniha, 2 sady orig. kol. Díky
Jarda
Auto ESA
Dobrý den, využijte prosím odkaz, který Vás přesměruje na ocenění vozu "On-line": http://www.autoesa.cz/odhad-ceny-vozu.html

Najdete na iDNES.cz