iDNES.cz / Volby

  • Sobota 18. května 2024 Nataša

Výsledky pro obec Spytihněv Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
61,35 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

11Koalice stran

2SNK-CELK

2STAN+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Vize pro Spytihněv (67,31 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 8 113 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
Impuls pro Spytihněv (16,63 % hlasů)
, strana získala 2 005 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PRO ROZVOJ OBCE SPYTIHNĚV (13,54 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 632 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (2,51 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 303 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Vize pro Spytihněv11 mandátů
67,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vít Tomaštík

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 1

39let, starosta obce, Spytihněv
627
2.
Ing. Eva Polášková

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 2

43let, místostarostka obce,účetní, Spytihněv
592
3.
Mgr. Marek Tomaštík, Ph.D.

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 3

41let, vysokoškolský pedagog, Spytihněv
586
4.
Miloslav Zbožínek

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 4

44let, vedoucí prodeje autobusů, Spytihněv
545
5.
Vítězslav Valenta

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 5

42let, obchodní reprezentant, Spytihněv
555
6.
Pavel Janík

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 6

57let, elektromontér, Spytihněv
537
7.
Erika Růžičková

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 7

38let, vedoucí prodejny, Spytihněv
560
8.
Vladimír Jaša

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 8

38let, podnikatel, Spytihněv
511
9.
Josef Vojtěšek

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 9

45let, revizní technik, Spytihněv
526
10.
Ing. Ondřej Hrubý

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 10

30let, hygienik, Spytihněv
536
11.
Radek Maňásek

kandidátní listina: Vize pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 11

44let, montážní pracovník, Spytihněv
510
Impuls pro Spytihněv2 mandáty
16,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vilém Matěja

kandidátní listina: Impuls pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 1

50let, účetní, Spytihněv
190
2.
Bohdana Kudlíková

kandidátní listina: Impuls pro Spytihněv
pořadí na kandidátce: 3

44let, účetní, Spytihněv
188
PRO ROZVOJ OBCE SPYTIHNĚV2 mandáty
13,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Libor Šolar

kandidátní listina: PRO ROZVOJ OBCE SPYTIHNĚV
pořadí na kandidátce: 1

48let, programátor CAD, Spytihněv
167
2.
Ing. Miroslav Kučera

kandidátní listina: PRO ROZVOJ OBCE SPYTIHNĚV
pořadí na kandidátce: 2

31let, obchodní referent, Spytihněv
136

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
Vize pro Spytihněv
8+311
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
6-42
PRO ROZVOJ OBCE SPYTIHNĚV
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
Zvolte obec Účast
Bělov 57,08 %
Biskupice 53,52 %
Bohuslavice nad Vláří 69,14 %
Bohuslavice u Zlína 70,78 %
Bratřejov 62,64 %
Brumov-Bylnice 50,69 %
Březnice 58,55 %
Březová 73,58 %
Březůvky 64,31 %
Dešná 66,06 %
Dobrkovice 59,83 %
Dolní Lhota 75,81 %
Doubravy 68,16 %
Drnovice 66,28 %
Držková 55,18 %
Fryšták 49,64 %
Halenkovice 57,56 %
Haluzice 43,06 %
Horní Lhota 71,75 %
Hostišová 60,51 %
Hrobice 69,02 %
Hřivínův Újezd 45,47 %
Hvozdná 54,37 %
Jasenná 62,55 %
Jestřabí 66,27 %
Kaňovice 63,84 %
Karlovice 53,23 %
Kašava 66,71 %
Kelníky 51,08 %
Komárov 73,26 %
Křekov 65,04 %
Lhota 35,30 %
Lhotsko 37,27 %
Lípa 51,16 %
Lipová 71,28 %
Loučka 59,06 %
Ludkovice 61,71 %
Luhačovice 43,44 %
Lukov 58,83 %
Lukoveček 71,64 %
Lutonina 47,16 %
Machová 38,35 %
Mysločovice 66,53 %
Napajedla 43,24 %
Návojná 64,94 %
Nedašov 53,70 %
Nedašova Lhota 67,21 %
Neubuz 68,18 %
Oldřichovice 76,36 %
Ostrata 54,35 %
Otrokovice 36,84 %
Petrůvka 65,61 %
Podhradí 61,54 %
Podkopná Lhota 73,63 %
Pohořelice 58,57 %
Poteč 70,57 %
Pozlovice 60,32 %
Provodov 69,89 %
Racková 62,20 %
Rokytnice 75,56 %
Rudimov 70,00 %
Sazovice 66,72 %
Sehradice 71,67 %
Slavičín 44,29 %
Slopné 69,44 %
Slušovice 52,66 %
Spytihněv 61,35 %
Šanov 62,69 %
Šarovy 78,82 %
Štítná nad Vláří-Popov 56,66 %
Tečovice 52,91 %
Tichov 79,84 %
Tlumačov 45,11 %
Trnava 57,20 %
Ublo 68,00 %
Újezd 56,54 %
Valašské Klobouky 54,35 %
Velký Ořechov 77,65 %
Veselá 53,29 %
Vizovice 48,03 %
Vlachova Lhota 70,83 %
Vlachovice 65,91 %
Vlčková 62,70 %
Všemina 69,38 %
Vysoké Pole 58,08 %
Zádveřice-Raková 59,71 %
Zlín 38,84 %
Želechovice nad Dřevnicí 57,07 %
Žlutava 61,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.