Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 19/2002

aktualizováno 
Po týdnu je opět připraven pravidelný přehled nejnovějších audio utilit, jemuž vévodí nejnovější alpha verze přehrávače Sonique 2, opět updatovaný P2P klient BearShare 4.0.5, software pro skládání hudby pomocí smyček a samplů Acid Pro 4.0, vypalovací nástroj X2CD a další zajímavé audio programy.
MP3, Audio CD přehrávače
 • MP3 Audio Mixer 2.41 Beta - Shareware - Download 1,6 MB
  Pro DJs i domácí uživatele je tu program pro mixování MP3 souborů, nahrávání zvuku, úpravu fade efektů a vyvážení stereo kanálů. Dokáže načítat M3U a PLS playlisty a brát z nich postupně skladby k mixování. Výsledek může kromě přehrání na zvukové kartě exportovat také do WAV, MP3 a RealAudio.
 • P2P Music Jukebox 1.0 - Shareware - Download 9,7 MB
  Unikátní all-in-one audio aplikace, která v sobě kromě počítačové "hrací skříňky" skrývá také modul pro vypalování zvukových a datových CD ze souborů ve formátech MP3, WAV a WMA, CDDA grabber a konvertor jednotlivých souborových formátů. Zajímavostí je vyhledávání hudebních souborů na internetu pomocí již nainstalovaných P2P nástrojů.
 • Sonique 2 alpha 9/18 - Freeware - Download 2,1 MB
  Aktuální vývojářská instalace druhé generace hudebního přehrávače Sonique. V nové verzi byly např. odstraněny chyby při práci s requestery přehrávače, implementován dekodér Ogg Vorbis v1.0, přidána možnost průhlednosti skinů, upraveno zobrazení informací z ID3 tagů.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Blaze MediaConvert 1.5 - Shareware - Download 14,1 MB
  Užitečný dávkový konvertor multimediálních souborů, který rozezná více než 70 formátů grafiky, audia a videa. Podporuje grabování CD, komprese MP3, WMA, OGG, konverzi mezi MPEG-1, MPEG-2, AVI, FLIC, dokáže vytvořit animaci ze statických obrázků.
 • MP3 To Wave Converter PLUS 2.21 Beta - Shareware - Download 1,2MB
  Přímočarý konvertor souborů MP3 do formátu WAV, např. pro vypálení na CD či masteringové zpracování v audio editoru. Převádí MP3, MP2, MP1 na WAV i WAV do formátu MP3, normalizuje hlasitost všech skladeb, ořezává ticho ze začátku a konce stop a rozpozná vadné či nekompletní soubory.
 • BearShare 4.05 - Freeware - Download 1,9 MB
  Jeden z nejlepších Gnutella klientů v nové verzi, která vám umožní pohodlně na internetu sdílet, hledat a stahovat soubory nejrůznějšího ražení. Downloady jsou jištěny z několika zdrojů a navazování přerušených spojení je samozřejmostí, stejně jako chat. Aktualizované vydání bez detailního uvedení změn.

  Ostatní MP3 utility
 • i-Sound 2.01 - Shareware - Download 0,7 MB
  Audio rekordér a kompresor, který umožňuje v reálném čase ukládat do formátu MP3 signál z externího zvukového zařízení (video, TV, kazeta), CD, softwarového přehrávače, internetového rádia, her apod.
 • UltraTagger 2.0 - Shareware - Download 1 MB
  Nová generace oblíbeného editoru MP3 tagů s podporou obou nepsaných standardů - I3Dv1 i v2. Dokáže vyhledat informace o albu komprimovaném v MP3 souborech v databázi FreeDB, vyplňovat tagy podle názvů souborů, přejmenovávat soubory, pracovat s M3U playlisty, kódovat, dekódovat a přehrávat muziku.

  MIDI programy a hudební kompozice
 • Ableton Live 1.5.2 - Shareware - Download 8,8 MB
  Výtečný hudební software, sekvencer pro tvorbu nástrojů, smyček i celých skladeb, použitelný při živých vystoupeních, skládání vlastní hudby i remixování.
 • FlexiMusic Composer - Shareware - Download 3,7 MB
  Kompletní software pro skládání elektronické hudby na počítači. Funkce zahrnují sekvencer a vícestopý audio editor. Každému samplu lze přiřadit různou výšku, stejně jako v klasickém trackeru. Pasáže lze snadno smyčkovat.
 • WaveToMidi 2.02 - Shareware - Download 2,8 MB
  Program převádějící vstupní zvukový signál na MIDI zápis. Z hudebních souborů na počítači nebo přímo naživo ze vstupu zvukové karty analyzuje noty hrané melodie a zapisuje do MIDI formátu.

  Audio programy a utility
 • AudioEdit Deluxe 1.6 - Shareware - Download 9,5 MB
  Vizuální audio editor a konvertor, umožňující mnoho různých operací se zvukovými daty: dvoucestnou konverzi mezi CD, MP3, MP2, WAV a OGG Vorbis včetně převodu pouze určeného úseku, editaci souborů (Cut, Copy, Paste, Mix) a aplikaci efektů (Fade, Delay, Equalize, Phaser, Band Pass...).
 • AudioSurgeon 5 - Shareware - Download 9,4 MB
  Audio editor od firmy Voyetra, výrobce zvukových karet, specializovaný na úpravu digitální hudby. Zvuk můžete nahrávat, editovat, konvertovat i vypalovat jako AudioCD. Mezi aplikovatelnými efekty se objevuje normalizace hlasitosti, fade out, odstranění šumu a další.
 • Acid Pro 4.0 - Shareware - Download 27,2 MB
  Softwarové nahrávací studio s emulací profesionálního mixážního pultu a veškerého vybavení (syntezátory, samplery, efekty atd.). Exportuje zvuk do WAVu i při

  Ostatní
 • Acoustica CD Label Maker 1.19 - Shareware - Download 2,9 MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací.
 • EZ Merge MPEG & RM 1.0 - Shareware - Download 4,1 MB
  Nástroj pro maximálně jednoduché kompletování několika částí video souborů do jediného celku. Dokáže pracovat s MPEG, VOB a RealMedia soubory.
 • X2CD Music CD Burner 2.32 - Shareware - Download 3,1 MB
  Updatovaná verze nástroje pro tvorbu vlastních hudebních CD z nejpopulárnějších multimediálních formátů. Kromě MP3, OGG, WMA a WAVu dokáže načíst zvukovou stopu také z MPEG-1/2 video souborů, DivX, DVD disků a samozřejmě také umí grabovat audio stopy z regulérních CD. Spojení s freedb databází pak zajistí korektní pojmenování ripovaných stop.
 •  

  Nejčtenější

  Unikla hesla rekordních 773 milionů uživatelů. Najdete tam to svoje?

  Není heslo jako heslo. Či spíše heslo jako heslo vlastně ani není heslo.

  Více než miliarda unikátních kombinací e-mailu a hesla unikla na web v zatím rekordní databázi přístupových údajů....

  Nájemný vrah doplatil na svůj koníček, udaly jej chytré sportovní hodinky

  Mark Fellows na snímku z desetikilometrového závodu v Manchesteru v roce 2015

  Britský běžec a cyklista Mark Fellows byl odsouzen k doživotnímu trestu za dvojnásobnou vraždu. K jeho odhalení a...

  Čeští vývojáři vylepšili vláček pro koleje z IKEA. Uhání až 90 cm/s

  Intelino tým

  Vypadá jako obyčejný vláček, ale můžete ho ovládat přes aplikaci v mobilu nebo jen pokládáním barevných terčíků na...

  SpaceX začíná zkoušky „superrakety“. Bude se lesknout jako zrcadlo

  Stavba pokusné rakety konceptu Starship na raketodromu SpaceX v jižním Texasu.

  Fanouškům kosmonautiky přichystal šéf společnosti SpaceX Elon Musk na přelomu roku nečekaný dárek: nové plány na stavbu...

  Tito lidé neexistují. Počítač si je vymyslel, napodobí rasu i vlasy

  Fotografie neexistujících celebrit generované neuronovou sítí Nvidia na základě...

  Podívejte se na fotky lidí, které jste nikdy nepotkali a nepotkáte. Počítač si je totiž vymyslel. Generativní...

  Další z rubriky

  Vybavte nový počítač či notebook vhodnými aplikacemi

  Ilustrační foto - notebook

  Ať už jste pod vánočním stromečkem nalezli notebook či desktopový počítač, je vhodné probrat programy, které jste s ním...

  Aplikace pomůže vytvořit webové stránky, jiná vylepší klávesnici

  Tablet pro práci i zábavu

  V posledním letošním přehledu zajímavých aplikací pro tablety najdete například inovovanou aplikaci s předpovědí...

  Stáhněte si zdarma: nový rok si žádá nové verze antivirů

  Ilustrační foto - bezpečnost

  Vstupte do roku 2019 s novým antivirovým programem. Kyberzločinci jsou stále chytřejší, a tak přední výrobci...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Najdete na iDNES.cz