Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 07/2004

Nášup DJských přehrávačů od profesionálního BPM Studia po lidové djDecks, nová verze volně šiřitelného editoru Audacity, tvorba vlastních videoklipů, správce ID3 tagů včetně vypalování souborů na CD a ještě mnoho dalšího číhá v dnešním přehledu.
Budete-li mít se stahováním potíže, doporučujeme použít download manager typu GetRight.

MP3, Audio CD, video přehrávače
 • BPM-Studio Pro 4.8 - Demo - Download 8,1 MB
  Demo profesionálního nástroje pro DJs. Podpora MP3, WAV a CDDA, dva plně synchronizované přehrávače s drag'n'drop organizací playlistů, přehledná databáze hudebních souborů, počítadlo tempa skladby (BPM) a jeho zapisování do ID3 Tagů spolu s dalšími údaji o skladbách, editor s nastavením přechodů (fade), hlasitosti a změnou základního tónu, cross-fade mixování, odposlech, minimální latence... Zkrátka pro počítačové diskžokeje to nej!
 • djDecks 0.63 - Shareware - Download 2,6 MB
  Dvojitý DJ MP3/OGG/WAV přehrávač s playlisty pro každou mechaniku, BPM matchingem a synchronizací mixování skladeb. Třípásmový ekvalizér, normalizer, echo, flanger a spektrální analyzér pro každý kanál, 0 dB limiter proti přebuzení. Pracuje s více(kanálovými) zvukovými kartami. Výsledný mix lze exportovat do WAVu, MP3 nebo OGG. Opravené chyby v nastavení výšky základní noty, vylepšené rozhraní a další drobné úpravy.
 • RadioAktive 0.54 - Shareware - Download 7,9 MB
  Jukebox vhodný pro domácí použití i zprovoznění několika vlastních rozhlasových stanic - každé s vlastním žánrovým profilem (podle umělců, alb, adresářů...). Automaticky prohledá dostupné disky a založí hudební databázi s rychlým hledáním. Přehledné statistiky hraných skladeb. Místo interního přehrávače lze využít Winamp řady 2.x.
 • Virtual DJ Studio 3.1 - Shareware - Download 3,1 MB
  Hudební přehrávač a mixážní pult pro použití na různých party či v rozhlasových stanicích. Uživatel může nakonfigurovat několik virtuálních kanálů, směrovat je do různých výstupů surroundové zvukové karty, mixovat hudbu, pouštět příposlech na sluchátka... Program podporuje přidání dalších funkcí pomocí plug-inů, obsahuje jednoduchý manažer souborů, playlistů, ovládání tempa/výšky tónu, pracuje plně s drag'n'drop systémem.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • DVD TO MP3 RIPPER 3.0.0.4 - Shareware - Download 1,1 MB
  Šikovný prográmek, který dovede zazálohovat celý disk DVD Video, nebo převést pouze zvukovou stopu do formátu MP3. Uživatel může nastavit parametry komprese a vybrat příslušnou jazykovou mutaci.
 • Easy CD-DA Extractor 6.5.7 - Shareware - Download 5 MB
  Aktuální verze aplikace pro stahování kompaktních disků na harddisk 1:1 do WAVu nebo do komprimovaných souborů MP3, WMA aj. Spolupracuje s CDDB, edituje všechny ID3 a WMA tagy, dokáže dávkově konvertovat různé soubory, zatočí s chráněnými CD. Plně podporuje MP4, AAC, FLAC a VQF včetně metadat a AAC ID3v2 tagů. Rovněž vypaluje audio CD, využívá protekce zápisu BURN-Proof.
 • FreeRIP MP3 2.60 - Freeware - Download 0,9 MB
  Oblíbený freewarový CD ripper, jenž umí konvertovat stopy z hudebních kompaktních disků do souborů ve formátech WAV, MP3 a Ogg Vorbis. Umožňuje získávání údajů o albech z internetové databáze FreeDB a vkládání ID3 Tagů. Současně zvládá také kompresi standardních 16bitových WAV souborů do MP3 a Ogg Vorbis. Aktuální verze bez uvedení novinek.
 • River Past Audio Converter 3.0.4 - Shareware - Download 1,7 MB
  Převodník digitálních multimédií. Konvertuje jako video (AVI, WMV, MPG), tak i zvuk (WMA, MP3, WAV). Dávkové zpracování zajištěno, detailní nastavení parametrů převodu jakbysmet. Nově kontrola validity cest k souborům, dekódování MPEG audia do jednotlivých kanálů.
 • WAV to MP3 Encoder 2.5 - Freeware - Download 1,4 MB
  Enkodér souborů WAV do MP3 s pestrými předvolbami, které umožňují kompresi ve 40 bitratech, ve třech samplovacích frekvencích, mono nebo stereo módu. Program zvolí optimální nastavení podle zadané maximální délky výsledného souboru. Nabízí rychlou dávkovou konverzi velkého množství souborů najednou.

  Ostatní MP3 utility
 • CATraxx 6.01.01 - Shareware - Download 7,5 MB
  Databázový program pro katalogizaci vaší kompletní hudební sbírky - cédéček, vinylových LP, kazet, minidisků a MP3 souborů. Spolupracuje s CDDB bankou. Povýšeno na druhou verzi CDDBControl bez nutnosti registrace při stahování informací z internetu, při prohlížení adresářů automaticky přidává všem záznamům rok vydání a žánr. Rozšířené možnosti databáze, vylepšený CD přehrávač a spousta drobných fixů.
 • Dr.Tag Plus! 2.0 - Shareware - Download 9,1 MB
  Rozšířená verze správce souborů MP3, Ogg Vorbis a WMA, který kromě obvyklých operací (přejmenování, editace ID3 tagů) nabízí také vypalování CD, ripování digitálních stop a přehrávání médií.
 • Tag&Rename 3.0.5 - Shareware - Download 2,1 MB
  Nástroj pro hromadnou editaci ID3 tagů v1/v2 a dávkové přejmenování souborů. Jednoduše lze měnit existující údaje v tagu, konvertovat tagy mezi jednotlivými verzemi, či vkládat informace ke skladbám, kde dosud chyběl podrobný popis. Program dokáže získat data ke skladbám z databází CDDB nebo webové služby Allmusic.com. Tag lze zapsat podle názvu adresáře a souborů i přejmenovat soubory podle ID3.

  MIDI utility, nástroje, kompozice
 • Making Waves 4.93 - Demo - Download 2,4 MB
  Jednoduchý sekvencer využívající nástrojové samply ve standardním formátu WAV. Pečlivé mixovací rutiny umožňují použít velké množství stop naráz. Kromě zvukového výstupu lze celý projekt vyrenderovat do cílového WAVu pro další zpracování nebo vypálení na CD.

  Audio editory a efekty
 • Audiotools 4.61 - Shareware - Download 4,5 MB
  Harddiskový rekordér vhodný k samplování nahrávek z kazet a LP desek. Podle mezer mezi tracky umí rozdělit skladby do jednotlivých souborů. Umožňuje zvuk v reálném čase zpracovat několika efekty. Možnosti programu lze rozšířit přídavnými plug-iny (tvorba CD, kódování do MP3), které se nacházejí na stránkách Audiotools.
 • AudioEdit Deluxe 3.3 - Shareware - Download 2,2 MB
  Nová verze audio rekordéru, editoru a konvertoru, který umí grabovat i vypalovat CDDA s podporou BURN-Proof, převádět zvuk mezi formáty MP3, MP2, WAV, WMA a Ogg Vorbis. Libovolný zoom na zvukovou křivku, kopírování, mazání či ořez, pestrá paleta efektů (delay, ekvalizer, fade, phase, stretch, vibrato...), pásmové filtry, vložení dodatečných textových informací do souborů (titul, autor, žánr) a množství dalších funkcí.
 • Audacity 1.2.0-pre4 - Open Source- Download 2,4 MB
  Aktuální verze zdarma dostupného vícestopého zvukového editoru. Pracuje s nejrozšířenějšími soubory (MP3, Ogg, WAV, Aiff a další), obsahuje interní efekty, podporu VST plug-inů a nabízí nelimitované Undo. Nově odstraněny problémy při převzorkování zvuku, padání programu při zoomování a další bugy.
 • SAWStudio 3.6c - Demo - Download 7,5 MB
  Aktuální verze Software Audio Workshopu. Kombinuje konzole pro vícestopý harddiskový záznam, editaci zvuku a pokročilý mixážní pult s efektovou jednotkou. Pracuje s 24bitovým rozlišením a prakticky nahrazuje kompletní hardwarové vybavení studia.
 • Text2Audio Converter 2.0 - Shareware - Download 3,1 MB
  Jak jednoduše převést na mluvené slovo až 3000 textových souborů najednou? S tímto programem, který exportuje psané dokumenty do WAVu.

  Ostatní utility
 • CloneCD 4.3.2.2 - Shareware - Download 2,3 MB
  Update kopírovacího programu, jenž si bez problémů poradí s většinou CD s ochranami proti kopírování. Čtvrtá generace CloneCD má přikrášlené uživatelské rozhraní, nové vymoženosti jako např. rychlou detekci a přeskakování chyb a zejména přepracovaný engine pro tvorbu 100% funkčních záloh většiny CD.
 • CDuke 2.1 - Shareware - Download 2,8 MB
  Vypalovací utilita pro začátečníky i pokročilé. Podporuje technologie zabraňující poškození média při zápisu, nekomplikované dialogy, pro znalce možnost detailního nastavení vypalovacího procesu.
 • DDClip Pro 3.5.1 - Shareware - Download 3,9 MB
  Profesionální nelineární, nedestruktivní, vícestopý a ještě k tomu v reálném čase pracující audio a video editor. Podporuje zvuk v rozlišení až 24bit/96 kHz, synchronizace s videem, možnost namluvení dodatečného komentáře. K dispozici řada obrazových i zvukových efektů.

 • Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - benchmarky pro testování výkonu PC
  Připravte se na rychlou jízdu. V dnešním přehledu programů jsme pro vás totiž připravili celou sadu testovacích nástrojů, které důkladně a s velkou přesností proklepnou všechny komponenty, nacházející se ve vašem počítači.

  • Nejčtenější

  Silná sluneční bouře může uvrhnout do tmy celé kontinenty, varuje vědkyně

  Koronavirová pandemie nám ukázala, že nejsme na podobnou krizi připraveni. Podle amerických vědců bychom na tom byli...

  Startujeme německý tankový motor z války, desetiletí pohřbený v bahně

  Takhle zní zrekonstruovaný motor Maybach HL 120 TRM z německého útočného děla StuG. Strávil celá desetiletí pohřben v...

  Maličké hi-fi do maličkých bytů. Vyzkoušeli jsme česko-britskou kombinaci

  Moderní, elegantní a velmi dobře hrající. Vyzkoušeli jsme maličký streamer se zesilovačem Arcam Solo Uno a regálové...

  Ušetřit, nebo připlatit? Co znamená devět tisíc korun při výběru notebooku

  Premium Jeden je za 12 990 Kč, druhý za 21 990 Kč. Obě jsou to novinky s Windows 11, Full HD displejem, SSD úložištěm a...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Pět největších nesmyslů tradovaných o druhu Tyrannosaurus rex

  Dravý dinosaurus druhu Tyrannosaurus rex vyhynul před nepředstavitelně dávnou dobou 66 milionů let. I když toho o něm...

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  • Další z rubriky

  Skype přinese řadu novinek, tři budou revoluční

  S komunikačním programem Skype je to jako na houpačce. Zažil lepší, ale i horší chvíle. Aktuálně se připravuje na další...

  Aktivujte si ve Windows pokročilé vyhledávání

  Vyhledávač ve Windows se krůček po krůčku zlepšuje. Sice mu k dokonalosti ještě něco chybí, nicméně vylepšit si...

  Připravte počítač na prodej tak, abyste později nelitovali

  Premium S příchodem nové generace operačního systému Windows může vyvstat otázka, zda je na něj hardware stávajícího počítače...

  Postarejte se, abyste o svá data nikdy nepřišli, zálohujte

  Žít v digitálním světě je fajn, ale co když přijdete o své dokumenty, fotografie a videa či vlastní sbírku hudby?...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  Zákeřná rakovina endometria. Jaké jsou varovné příznaky?

  O rakovině děložního čípku se hovoří často, už proto, že je jí možné předejít očkováním. Ženské orgány však může...

  Žena u porodu dítěte kamarádky zjistila, že ho má s jejím manželem

  Osmadvacetiletá Hailey Custerová z Arizony zažila nepříjemný šok, když pomáhala přivést na svět dítě nejlepší...

  Divadlo stahuje představení. Autor trvá na černošském herci, Sokol nestačí

  Obsazením černošského herce si nově podmiňuje britský autor Martin McDonagh inscenování své hry Ujetá ruka (Behanding...

  Ve StarDance předčasně skončil Mirai Navrátil

  Ještě před sobotním večerem StarDance je jasné, že se s taneční soutěží musí rozloučit zpěvák Mirai Navrátil. Vyšel mu...

  Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

  Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se...